7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Oberhofská špecialita "HELABA SPRINT - CUP"....

  • Pridané: 10.01.2014
 
Čo to vlastne ten "SPRINT" je ? Vysvetlím to laicky, aby aj "neodborníci" na sánkovanie mali približnú predstavu. Vieme, že pri "normálnom" štarte má sánkar 30 sekúnd na prípravu, počas ktorých musí odštartovať, akurát v ktoromkoľvek okamihu. Pri "sprinte" to je celkom inakšie, zaznejú dva zvukové signály a po druhom sa v rozmedzí piatich sekúnd v ktoromkoľvek okamihu otvorí štartovacia bránka a pretekár musí odštartovať. Možno to nie je celkom jasné, ale podstata je v rýchlosti reakcie. 

Takže dnes týmto spôsobom štartovali sánkari v Oberhofe a samozrejme medzi nimi aj slovenskí reprezentanti. Celý tento "Sprint" bol vlastne Národný pohár /z výsledkov sprintu sa odrátali športovci z nasadenej skupiny/ a teda zároveň kvalifikácia do finále Svetového pohára. A ako dopadli Slováci ? Nuž , Jozef Ninis, Viera Gbúrová a Zemaník - Petrulák sa kvalifikovali a dvojka Solčanský - Stuchlák tentokrát nie, čo ma mrzí, pretože mám nejasný pocit, akoby im klesala forma ... No , to sú len pocity a realita je možno iná, každopádne pred olympiádou sú ešte dva svetové poháre a tak sa všetko ešte ukáže....
Nuž a na záver, ako vždy, DRŽÍME  PALCE VŠETKÝM VO  FINÁLE  SVETOVÉHO  POHÁRA  ! ! !

P.S. Kompletné výsledky sú ako vždy " Menu - výsledky - 7.SP Oberhof .....


                      Fashion Pumps: Low to: $11.7 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.