7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Návraty do minulosti ....

  • Pridané: 08.01.2014
Video, ktoré urobil Rasťo Drajna, má pre mňa nesmiernu historickú hodnotu už len preto, lebo o niektorých video záznamoch som nemal ani "páru". Predslov k filmíku Vám predkladám autenticky, ako som ho dostal mailom, video som len trochu podfarbil hudbou a titulkami.
Takže: " Rasťov príspevok v návratoch do minulosti "


Cau Janko,
prave som doskusal zariadenie na digitalizaciu VHS-iek - dostal som od "Jeziska"-  a moj pokus vyustil do kratkeho videa, ktore Ti skusim poslat.

Ide o historicku akciu z roku 1995,  na ktoru si iste spomenies, kedze si tam bol sef casomiery - II. Medzinarodne zimne  sportove hry ziakov, ktore usporiadali obce Helcmanovce a Prakovce v disiplinach zjazdove lyzovanie, bezecke lyzovanie a sankovanie.
1. rocnik tychto hier sa uskutocnil v roku 1994 v Slovinsku v Ravne na Koroskem a s nasimi ziakmi sme tam startovali v behu na lyziach. Prevzali sme od nich stafetu a 2. rocnik sa uskutocnil u nas v dnoch 3.-5. februara 1995.
Kvoli nepriaznivemu pocasiu-  zima bola bez snehu- sa bezecke discipliny uskutocnili na Strbskom Plese, zjazdove lyzovanie na Plejsoch /Krompachoch/ ale sankovanie sme nemali kam prelozit, tak sme na treti krat postavili drahu z ladu, ktory pozbierala rolba na zimnom stadione v Gelnici, kedze luky okolo drahy, ale aj tie vzdialenejsie v obci - vratane futbaloveho ihriska- uz boli vyzbierane a teda bez snehu...Navrecovany lad sme vozili na drahu zo stadiona V3S-kou a cigani nas zastavovali v Gelnici, lebo si mysleli, ze rozvazame zemiaky...Napriek pozvaniu klubov z Ciech a Polska sa pretekov zucastnili pretekari z nasich 3 tradicnych klubov Helcmanovce , Tatry a Cadca. Vysledkove listiny som nenansiel, tak aspon na videu ostali vitazi, ktori boli vyhlaseni na zaverecnom ceremoniali na futbalovom stadione v Prakovciach a ocenenia si prevzali o.i. za osobnej ucasti Jana Mraza - vtedy gen sekretara SOV z ruk p. Fritza Glenza - predsedu ICG - medzinarodnych ziackych hier pri MOV.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.