10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Návrat slovenských sánkarov z Ukrajiny bol komplikovaný

  • Pridané: 19.08.2013
   Bona Cup v Kremenci má už svoju tradíciu, nie len celkom dobrou medzinárodnou účasťou, ale i dobre pripraveným otváracím ceremoniálom. Ani teraz to nebolo inak a večerná šou bola vcelku vydarená. Môžete si ju pozrieť ak kliknete na tento odkaz http://youtu.be/UbrZyTlKvoc .Pokračovala efektnou ohňovou šou, ktorú tiež môžete vidieť ak kliknete na http://youtu.be/jhe8ysHjKGI  Po tréningoch nasledovalo meranie síl pretekárov všetkých kategórií , teda žiakov , juniorov a dospelých.
   Bona Cup je zaradený do FIL kategórie pretekov ako letný pohár, teda je vo FIL kalendári. Pre slovenských sánkarov to bola ďalšia príležitosť na letnú prípravu, ktorých je tak žalostne málo. Je to na tréneroch, aby posúdili kto ju využil naplno a kto nie. Šancu dostal celý výber tých najlepších slovenských sánkarov od najmladších, po skúsených borcov. Medzi mužmi si najlepšie počínal Marián Zemaník, ktorý obsadil druhé miesto. Jeho tréningovú jazdu si môžete pozrieť.

 Celkové výsledky si pozrite dole pod článkom
Na obrázku vpravo Marek Solčanský vo svojej jazde, skončil na treťom mieste. Mladí slovenskí pretekári ako Patrik Tomaško a Jakub Šimoňák sa vo svojich kategóriách určite nestratili a zhodne obsadili druhé miesto. Naša jediná žena Viera Gbúrová skončila na štvrtom mieste a Katka Šimoňáková vyhrala kategóriu mladších junioriek. Miernym sklamaním bolo štvrté miesto Jozefa Ninisa, ale pri letných pohároch to tak býva, pretože umiestnenie pretekára ovplyvňuje nielen jeho kvalita, ale i viacero subjektívnych faktorov ako sú vylosovanie, počasie, momentálna kvalita saní /teda koliečok/ a podobne. Čo dodať na záver ? Určite sme radi, že sa SZS podarilo zabezpečiť účasť slovenských pretekárov v takom vysokom počte a nebyť nepríjemnej udalosti pri ceste domov, tak i s prínosom pre rast výkonnosti našich jazcov.

             
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.