9/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Na Majstrovstvá Českej republiky cestujú aj Slováci

  • Pridané: 04.09.2013
  Účasť na Majstrovstvách ČR v jazde na kolieskových saniach potvrdilo viac špičkových pretekárov zo zúčastnených krajín. Nebude chýbať Lukáš Brož /na fotografii/ z Čiech, ani Marián Zemaník zo Slovenska. Majstrovstvá ČR sa pomaly stávajú tradičným medzinárodným pretekom, čo slovenským sánkarom určite vyhovuje. Meranie síl v letných podmienkach je zujímavé už preto, že ukáže výsledky kondičnej prípravy posledných týždňov. Jazdiť sa bude na rovnakých saniach, čo zaručuje objektívnosť dosiahnutých výsledkov. Ako som povedal v úvode, Slovensko bude zastupovať šesnásť pretekárov, no chýbať bude líder slovenskej reprezentácie Jozef Ninis, ktorý sa pripravuje na veľmi milú a dôležitú životnú udalosť. Určite ho plnohodnotne zastúpi Marián Zemaník, ktorý, ako ukázal na Ukrajine, má solídnu formu. Naši pretekári boli na Smržovke trénovať asi pred mesiacom a nedávno tam boli aj členovia Lokomotívy Čadca, preto sa dajú čakať i dobré umiestnenia. Pre ostatných to bude nenahraditeľný tréning a ďalšie získavanie skúseností.
   Informácie z vystúpenia slovenských účastníkov M-ČR vám budem dodávať on-line, pretože sa tejto akcie zúčastním tiež. Držme palce slovenským reprezentantom, veď každé vystúpenie na medzinárodnej scéne je dôležité pre zviditeľnenie sa sánkarského športu. Dosiahnutie výborných výsledkov je k tomu významná pridaná hodnota.
   

  Autor : Ján Čech     Foto : B.Regec
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.