7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Malá úvaha ...

  • Pridané: 08.03.2018
   Tento citát /na obrázku/ mi prechádza hlavou neustále a stále hľadám odpoveď: "Prečo?". Vie mi niekto z vás , mojich čitateľov, dať odpoveď? Prečo ľudí zaujíma to, čo vlastne nemôžu ovplyvniť /aspoň nie sami/, ale to čo vedia ovplyvniť vlastným konaním nikdy neurobia, alebo stále hľadajú výhovorky, prečo to nemôžu urobiť. No nebudem hovoriť v hádankách. Myslím to asi tak, politici otvoria tému, ktorá je absolútne nepodstatná pre život väčšiny obyvateľstva, novinári tomu dodajú "grády" a je na svete téma, ktorej sa venuje polovica národa. Okorenená rozdelením na tábory, ktoré medzi sebou nakoniec cítia nevraživosť, ktorá prerastá v nenávisť. A my, ako barani, bojujeme ako o život za niektorého politika. 
   To čo sa momentálne deje na Slovensku , je toho príkladom. Udeje sa vražda, ktorú niektorí zneužijú na svoje politické ciele, pravdepodobne aby sa zmocnil vlády v krajine, masmédia to riadne vyhecujú , ľudí nahuckajú proti sebe, pomaly sa tu budeme biť, alebo nedajbože zabíjať. Nikomu z obyčajných ľudí to nepomôže, ani tým zavraždeným, ani nikto nebude mať ľahší život, ale po vytriezvení bude mať každý len pachuť v ústach z pocitu, že sme zase len boli oklamaní. Čo je však najhoršie, zas budeme menej veriť ľuďom okolo nás a čo je najhoršie, aj veriť sami sebe. Zase budeme nadávať na všetko a všetkých, ktorí sú úspešnejší, úspešnejší práve preto, lebo sa nezapojili do tohto blázinca a "makali" na sebe. Úspešní  teraz nie sú v kurze, úspešní sa automaticky /po tomto manipulovaní/ považujú za škodnú, za zlodejov, alebo dokonca mafiánov. Prečo to tak je? Myslím, že na vine je táto masáž myslenia ľudí, aby nikto nevystúpil z radu, aby nadosmrti boli závislí , len na nich, na "vládnucej" elite. Viete, môj názor je /po dlhoročných skúsenostiach/, že jediný spôsob ako sa dostať z tohoto začarovaného kruhu je , totálne sa oslobodiť. 
   Oslobodiť sa od predsudkov, že ja to nedokážem, oslobodiť sa finančne vybudovaním si bezpečných úspor, oslobodiť sa od totálnej závislosti na hodnotení , to známe "Čo povedia ľudia" ... no hlavne sa oslobodiť od závislosti na štáte, teda politikoch.
   Ak mi niekto povie, že sa to nedá, odpoviem jednoducho: "Samozrejme, že sa to nedá, pokiaľ to nechceš. Ale pokiaľ to z hĺbky duše chceš, tak je to jednoduché, začni okamžite"... Nemyslite si , že teraz len filozofujem, nie, toto je moja vlastná skúsenosť. Skoro 40 rokov som žil s tým, že tak to má byť a ja s tým nič nespravím. Keď sa priblížila šesťdesiatka, zistil som, že som totálne závislý na štáte, už len počítam aký bude dôchodok, ako z neho vyžijem, ako to bude ešte z mojou prácou .... nuž nie veľmi ružové vyhliadky. 
   Skrátim to, jednoducho jedného dňa som povedal "koniec", a začal som intenzívne pracovať na svojej "slobode" .... Priatelia, ten pocit, keď dosiahnete slobodu, nezávislosť a nik vám už nediktuje čo máte robiť, čo môžete, čo nemôžete, alebo dokonca čo si máte myslieť, tak ten je úžasný a prajem ho zakúsiť každému. Moja súčasná práca ma napĺňa hrdosťou, že pomáham druhým dosiahnuť podobnú slobodu akú zažívam ja. 
   Nuž a to je pointa mojej úvahy, "Ak je účinné to čo robíte, 95% vécí, ktoré o vás budú hovoriť, bude negatívnych".... Mne je jasné, že tak budú hodnotiť moju prácu ľudia, ktorí chcú celý život byť manipulovaní, či už politikmi, masmédiami, alebo sami sebou presvedčením, že oni nič nedokážu ... Hlboko sa mýlia, ak človek chce a je presvedčený o správnosti cieľa, dokáže všetko ....

   Priatelia, ak máte chuť porozprávať sa ako dosiahnuť slobodu, finančnú, osobnostnú, alebo len poradiť ako na to, neváhajte ma kontaktovať.
   Možno aj takto telefónom  ... 0908 322 071 ...

   Ján Čech  - Finančná stratégia 21.storočia


 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.