7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Majstrovstvá Slovenska 2002

  • Pridané: 27.09.2013


 
Pri pohľade na túto fotografiu, som si zaspomínal na MS Altenberg 2012, kde slovenskí sánkari mali svoj fanúšikovský klub /alebo miniklub/ vďaka priateľom z Helcmanoviec. Stáli na tribúne, kde predtým býval les a v hlave mi začali víriť myšlienky a spomienky na túto dráhu. Ako sme tam , ešte za socíku, robili majstrovstvá Československa, neskôr majstrovstvá Slovenska žiakov, potom všetkých kategórií, pred očami mi prebiehali obrazy z týchto podujatí, no spomenúť si na roky, bolo akosi nad moje sily. Ako si osviežiť pamäť ? No, pre mňa je najlepšie niečo vidieť a tak som skúsil, čo máme natočené na VHS-kách. Tak mi padla do rúk kazeta s nadpisom "r.2002", písaným mojou rukou a bolo to tu. Rok 2012 MS-veta a rok 2002 MS-lovenska a tak ma napadlo urobiť z toho krátke spomienkové video. Pretože nevlastním potrebnú techniku na digitalizáciu, urobil som to spôsobom vlastným ľuďom, ktorí nehľadajú ako sa niečo nedá, ale opak, skrátka nahral som to na digitálnu kameru z televízora /a je to/. Určite tým utrpela kvalita snímky, ale chcel som v predvečer majstrovstiev Slovenska v štartoch trocha zaspomínať. Určite sa v budúcnosti vrátim k týmto materiálom a profesionálnejším spôsobom ich zhodnotím pre budúcnosť, dnes však ponúkam túto krátku ukážku z histórie slovenského sánkovania...Poďakovanie patrí Milke Pojedincovej, ktorá druhú časť záznamu z M-SR 2002 na kameru natočila.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.