7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Má to tak byť ?

  • Pridané: 30.07.2019
   
  Keď sa pozorne pozriete na tento obrázok, čo vo Vás vzbudzuje ?  Úsmev, alebo pobavenie ? No možno by malo skôr ľútosť ... Naozaj sa skúsme na to pozrieť z pohľadu finančnej gramotnosti ...

   Poďme však od začiatku. Už dlhšie sa zaoberám financiami a musím povedať, že tento obrázok mi utkvel v pamäti už dávnejšie, no nevedel som ho správne zaradiť. Teda nevedel som čo vo mne vzbuduje. Úsmev, alebo niečo iné? 
   Po čase som na to prišiel. Vzbudzuje vo mne ľútosť, že mnoho ľudí práve takto rozmýšľa. Naozaj, je mi ľúto, že je to práve na Slovensku tak, pretože som , a vždy budem, presvedčený, že práve Slováci sú národ, ktorý uvažuje racionálne. 
   Ale teraz už budem konkrétny. Pri svojej práci som sa stretol s mnohými ľuďmi, biznismenmi, obchodníkmi, alebo s obyčajnými pracovníkmi a robotníkmi. Jedno však mali viacerí spoločné .... presne toto ... Lacnejšie by sa nedalo ???
   Moju odpoveď vidíte na obrázku. Je jedno , či sa to týka obchodu so zlatom, alebo so zdravím a krásou.  Väčšina hľadá to najlacnejšie riešenie, no či je práve ono to najsprávnejšie je otázka, ktorú si musí zodpovedať každý sám.
   Teda zhrnutie na záver ... Nepodľahnite vždy len najlacnejšiemu riešeniu, nemusí byť to najsprávnejšie. Alebo si myslíte, že existuje lacnejšie napríklad zlato? Teda je to ešte investičné bankové zlato, ak ho niekto ponúka lacnejšie, alebo to je len kôň na obrázku ...

 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.