10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Lillehammer, slovenské juniorské družstvo sánkarov 4.miesto....

  • Pridané: 15.12.2013


Čau Janko, tak sme odjazdili družstvá a skončili sme na výbornom a na najneoblúbenejšiom 4 mieste. Katarina Šimoňákova zvládla jazdu z dámskeho štartu na jednotku, ďaľší štartoval Ľubomír Kordek ktorý tak isto zvládolsvoju jazdu na výbornú. A na koniec štartovala dvojka Jakub Šimoňak a Patrik Tomaško ktorí si po včerajšom svojom sklamaní dali jednu peknú jazdu v ktorej si spravili svoje maximum a po jazde boli sami so sebou spokojní. Hodnotenie šéftrenera Waltra Marxa jun. svetový pohár juniorov v Norskom Lillehameri dopadol podľa očakavani kde milo prekvapila KatkaŠimoňaková, mladá dvojka Gavlas - Lopanič ktorí jazdia spolu len dva mesiace. Ostatní členovia družstva  podali stabilný výkon. Myslím že posledný pretek družstiev odráža našu momentálnu pozíciiu. Dúfam že sa bude táto forma zlepšovať daľšími svetovými pohármi juniorov. Juniorske družstvo sa v pondelok sťahuje do Rakúskeho Igls kde sa konajú majstrovstvá Slovenska. Pozdravujeme z Nórskeho Lillehammeru.


Keď som včera povedal, že juniori nám robia radosť, hovoril som pravdu, no nie ?....

P.S. Ak nájdete v texte chyby, sú sposobené kopírovaním priamo z mailu, ktorý dáva tento formát, sorry....
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.