7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

LIEČEBNÉ PRÍSTOJE BIOPTRON

  • Pridané: 13.01.2019   |   Autor: Ján Čech
LIEČEBNÉ PRÍSTOJE BIOPTRON SÚ UZNÁVANÉ AKO UNIKÁTNA METÓDA LIEČBY RÔZNYCH ZDRAVOTNÝCH INDIKÁCIÍ 

Spoločnosť BIOPTRON AG na základe priekopníckej a revolučnej práce (opísanej v predchádzajúcej kapitole) vysoko kvalifikovaného tímu svetovo uznávaných odborníkov a vedcov, v spolupráci s naším švajčiarskym laboratóriom, vytvorila systém terapie svetlom BIOPTRON - sadu klinicky testovaných, osvedčených a certifikovaných prístrojov, produkujúcich liečivé svetlo. Technológia terapie svetlom BIOPTRON je uznávaná ako unikátna forma terapie v oblasti prevencie, liečby a rekonvalescencie pri rôznych indikáciách a zdravotných problémoch:

—TLMENIE BOLESTI
—HOJENIE RÁN
—KOŽNÉ OCHORENIA
– DERMATOLOGICKÉ OCHORENIA A KOŽNÉ PROBLÉMY
—SEZÓNNA AFEKTÍVNA PORUCHA (SAD)
—MENTÁLNE PORUCHY
—PEDIATRIA
—ZUBNÉ LEKÁRSTVO
—ANTI-AGING

V čom je teda rozdiel? Veď mnohé iné spoločnosti vyrábajúce podobné prístroje, deklarujú tieto vlastnosti svojich výrobkov tiež.
No rozdiel je v tom, že jedine prístroje BIOPTRON sú klinicky testované, osvedčené a certifikované medicínske prístroje, ktoré môže "obsluhovať" ktokoľvek aj bez medicínskeho vzdelania. 

PREČO?

Pretože systém prístroja bioptron umožňuje liečbu neinvazívnym spôsobom, nekoherentným svetlom.
 Nekoherentné svetlo BIOPTRON podporuje bezpečné, neinvazívne a účinné hojenie bez rizika vytvorenia rezistencie na liečbu.

TEDA V ČOM JE HLAVNÝ PRÍNOS PRE ZDRAVIE ČLOVEKA?

Svetlo z prístrojov BIOPTRON spúšťa a posilňuje prirodzenú samoliečebnú schopnosť nášho organizmu. Omladzuje naše telo, pretože obnovuje jeho vlastnú schopnosť sebaregenerácie, a tým nám pomáha zachovať si optimálnu kondíciu a zdravie. Svetlo BIOPTRON svojím dlhotrvajúcim blahodarným účinkom pôsobí na zdravie a celkovú pohodu. 

NO A AKÉ TO VLASTNE MÁ CERTIFIKÁTY?
Certifikáty: BIOPTRON spĺňa najvyššie štandardy kvality a požiadavky na zdravotnícke prístroje v súlade so smernicou EU o zdravotníckych prostriedkoch 93/42/EHS. Je schválený aj úradom FDA (oprávnenie podľa 510 (k) na liečbu bolesti, č. K032216) pre trh USA a je registrovaný ako zdravotnícky prostriedok v Austrálii (certifikát TGA) a Kanade (Health Canada certificate).

PRIDANÁ HODNOTA - HYPERPOLARIZOVANÉ SVETLO

Patent na tento "fenomén" liečby svetlom má na 20 rokov celosvetovo jedine firma
ZEPTER BIOPTRON
teda najbližších dvadsať rokov si originál HPL môžete zaobstarať jedine od tejto firmy ...

A PREČO HOVORÍM O FENOMÉNE LIEČBY SVETLOM?

HYPERPOLARIZOVANÉ SVETLO BIOPTRON PÔSOBÍ NA KVANTOVEJ ÚROVNI BUNKOVÝCH ŠTRUKTÚR
Novo patentovaný nanofotonický filter C60 premieňa vertikálne lineárne polarizované svetlo na hyperpolarizované svetlo BIOPTRON, ktoré pôsobí na kvantovej úrovni tak, aby pomáhalo udržiavať náš imunitný systém v rovnováhe pre zdravší a lepší život. Liečba pomocou terapie svetlom BIOPTRON je účinná, bezbolestná, bezpečná a jednoducho aplikovateľná. Toto úsporné a efektívne riešenie terapeutického svetelného systému je vhodné pre každého - kedykoľvek a kdekoľvek. Zdravotnícki odborníci používajú terapiu svetlom BIOPTRON v renomovaných nemocniciach a inštitúciách, wellness zariadeniach a športových centrách na celom svete a pri liečbe pacientov, trpiacich rôznymi zdravotnými problémami dosahujú tieto pozitívne výsledky:

—rýchlejšie hojenie (chronických) rán
—rozšírenie krvných ciev a zlepšenie krvného obehu
—zvýšenie prísunu kyslíka a živín do postihnutých oblastí a zmiernenie ich opuchov
—rýchlejšia liečba sprevádzaná utlmením bolesti - po športových úrazoch a po ochoreniach syndrómom karpálneho tunela
—výrazné zmiernenie bolesti pri artritíde a neuropatii
—regulácia Gibbsovej voľnej energie 

Myslím, že na objasnenie aký prístroj BIOPTRON je, táto informácia postačuje, no určite sledujte nasledujúce články v ktorých si vysvetlíme PREČO je to tak ... a ešte niečo, som presvedčený, že málokto z vás po dočítaní môjho seriálu dokonca, nebude túžiť tento výnimočný prístroj vlastniť ...

A celkom na záver dnešného príspevku, na obrázku dole si môžete porovnať ako jednotlivé svetlá vyzerajú v grafickom vyjadrení ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.