7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Kým začneme naostro ...

  • Pridané: 12.11.2017

   Priatelia, už som spomínal, že momentálne nepracujem priamo pri sánkarskom športe, ale to neznamená, že sa o tento šport už nezaujímam. Samozrejme že áno, len moje informácie a prípadné fotografie a videá už nie sú autentické, teda mojej výroby, ale iba prebraté z verejne dostupných zdrojov a ktoré niesú chránené autorskými právami. Preto mnohokrát budú len ilustračné. 
   Pokiaľ by niekto chcel aby som zverejnil jeho fotografie alebo videá /nemyslím tie, ktoré sú bežne dostupné na FB/ jednoducho mi ich pošlite na mail, alebo cez messenger a ja ich bez problémov uverejním aj z vašim popisom. 
   Sledovanie priameho prenosu cez moju stránku je už v menu nainštalované, no zatiaľ na umelých dráhach nefunguje a prírodné dráhy tam majú minulú sezónu. Keď si to chcete popozerať kliknite v MENU na FIL TV NATUR a presmeruje vás to priamo na portál živých vysielaní ...
   Takže, všetko sa už pomaly rozbieha a aj stránka saneprofit.sk sa pripravuje na ostrý začiatok olympijskej sezóny ....
Ilustračný obrázok
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.