7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

KTORÉ SI VYBERIETE ???

  • Pridané: 09.10.2018


Keď ľudia zistia, čo všetko dokážu tieto okuliare, potom nastane Fullerenmánia ... Fulleren preto, lebo fullerenC60 je zodpovedný za liečivé účinky našich filtrov. O princípe HPL píšem na inom mieste webu saneprofit.sk , teraz vám chcem dať ponuku predobjednania tohto fenomenálneho výrobku od fy Zepter Bioptron.
Ako ste si už všimli na reklamnom videu, výrobcovia nazvali tieto okuliare TESLA. Je to preto, lebo už pred mnohými rokmi Nikola Tesla experimentoval s polarizovaným a hyperpolarizovaným svetlom. No ako to už býva, vtedy nebola doba ktorá by priala takýmto vynálezom, ktoré sa zakladajú čiste na prírodných princípoch.
Teraz, keď je technika na vrchole rozvoja je návrat ku prírodným princípom veľmi populárny. Liečenie prírodnými metódami zažíva renesanciu, no napadlo vás, že svetlo je jedným zo základov života človeka ?
No musíme sa pozerať aj na to, že niektoré spektrá svetla sú pre zdravie človeka vyslovene škodlivé. Preto sa vedci zamerali aj na možnosti ako urobiť a odfiltrovať zo široko spektrálneho svetla, svetlo ktoré lieči ...
Podarilo sa a na základe poznatkov a objavov, ktoré boli ocenené až piatimi Nobelovými cenami, naši výskumníci zo  Zepteru Bioptron vyrobili filter, ktorý mení unipolárne teda obyčajné svetlo na svetlo liečivé.
Nuž ale dosť bolo teórie, poďme k praxi.
6.10.2018 bol spustený predaj v Českej republike ... na konferencii Zepter ČR v Brne sa za uvádzacími vzorkami len tak zaprášilo ... 
My čakáme každú chvíľu spustenie aj u nás na Slovensku. Prečo však nevieme presný dátum ? Nuž jednoducho musíme čakať na príslušné slovenské úrady, ktoré vydávajú všetky certifikáty pre SR ...
Dobrá správa ... je to na najlepšej ceste ...


No poďme k praktickým veciam. Mám správu, že cena bude okolo 220 - 260€ , presnú ešte neviem, spôsob objednania u mňa nasledovný:
1. Predbežná objednávka. Vyplňte formulár "Mám záujem" /dole pod článkom/. Zadajte tam vašu platnú emailovú adresu na ktorú vám pošlem ďalšie pokyny.
2. Záväzná objednávka. Na základe údajov, ktoré mi pošlete mailom, vám poštou pošlem objednávku na podpis. Prescanovanú podpísanu objednávku mi pošlete na môj mail a po potvrdení správnosti originál objednávky pošlete poštou na našu centrálu.
A to je všetko. No a ešte dôvod prečo si to neobjednať priamo v e-shope ?
Nuž jednoducho ponúkam najnižšie ceny a ... ale to sa dozviete keď vypíšete aspoň predbežnú objednávku...

 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.