7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Koľko krokov potrebujete k dosiahnutiu finančnej pohody?

  • Pridané: 12.03.2018

Čo je to finančná pohoda a ako ju dosiahneme ?

Pred časom som natočil krátke video "Finančná stratégia 21.storočia"  /je to trochu zjednodušené, ale pracujem na druhom/ kde som vám ukázal koľko by ste asi potrebovali mať majetku v balíku zabezpečenia na starobu.
Povedali sme, že potrebujete asi 100 000 € aby ste na starosť mali /a tu sa dostávame k tomu výrazu/ finančnú pohodu. Tiež sme hovorili, že dosiahnúť sa dá pomocou investícií do zdravia, nehnuteľností, peňazí /akcie, dlhopisy/ a zlata.
Tak sa poďme na to pozrieť podrobnejšie. Najprv si lepšie pozrite tento obrázok.
Čo je pre vás na ňom najzaujímavejšie? Pre mňa je zaujímavé hlavne súvislosť 
MAJETOK = ČAS x PENIAZE
Teda, ak začnete šetriť vo veku 25 rokov stačí vám našetriť 24 000€ /50€ mesačne/ a pri ročnom úroku 6% p.a. váš majetok sa vyšplhá až na 100 000 €. Že úrok 6% je momentálne nedosiahnuteľný? Vôbec nie, je dosiahnuteľný a celkom reálne, bez rizika, ale o tom neskoršie.
Z obrázku je jasné, že čím skôr začnete rozmýšľať o finančnej pohode v starobe, tým menej si musíte odkladať mesačne.
Poďme však ešte hlbšie, ak by ste pri narodení vášho dieťaťa začali sporiť na tento účet /budeme sa ním zaoberať o chvíľu/ mesačná suma by vychádzala iba na 10,38 €, celkom našetrené 8 096,40 €, no 6% p.a. urobí svoje a výsledná suma je 100 000 € za 65 rokov. Samozrejme, že to je pri dodržaní sumy 10,38 čo to však urobí ak sa suma zvýši na 20, 30, alebo 50 €. Môžem povedať, že tak sa už dá vybudovať rodinný poklad !!!
Takže poďme na spomínané kroky.
1.krok  Urobte si prehľad o vašich financiách
2.krok  Budujte si finančné rezervy
3.krok  Zmeňte svoje finančné návyky

O týchto krokoch si pohovoríme v nasledujúcich blogoch podrobnejšie, teraz vás presvedčím, že existuje možnosť ako mať na svoje investície úrok 6% p.a./ročne/

C-QUARAT manažér pre fondy fondov
C-QUADRAT manažér pre fondy fondov dosahuje priemerné zhodnotenie vo svojom fonde ARTS Global AMI 6,61% p.a. vrátane krízových rokov 2008 - 09. Majte aj Vy garanciu, istotu, že v dnešnej neistej dobe neprídete o vklad, zároveň majte nadinflačný výnos a peniaze k dispozícii kedykoľvek bez viazanosti.
Ak sa chcete dozvedieť viac, sledujte portál www.saneprofit.sk 
Alebo vyplňte formulár dole a ja sa vám ozvem


Nezabudnite ... len tri kroky k finančnej pohode
 
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.