7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

JUNIOROV ČAKAJÚ UŽ LEN MAJSTROVSTVÁ SVETA V IGLS

  • Pridané: 26.01.2014

Pre niektorých koniec sezóny, pre niektorých ešte Majstrovstvá sveta ... hovorím o slovenských juniorských reprezentantoch, ktorí sa zúčastnili 6.kola SPJ v Oberhofe. O MSJ vás budem ešte informovať, teraz len krátko o Oberhofe....

Sezóna sa pre juniorov takmer skončila, šiestym a zároveň posledným svetovým pohárom v Oberhofe. Čaka nás posledný pretek sezony a to sú MS juniorov, ktoré sú zároveň najdôlezitejšim pretekom.

Najskôr zhodnotime SP v Oberhofe, po MS v Igls zhodnotime celú sezónu.

Začneme dievčatami. Dominika Adamkova po problémoch v tréningu zišla dve pekné jazdy, umiestnila sa na 27.mieste. Musi ešte vela pracovat na štartoch, aby mohla pomýšlat na lepšie umiestenie. Mladych dievčat štartovalo celkovo 32.....

Katarina Šimoňáková zajazdila dve výborné jazdy, ktoré jej v celkovom súčte priniesli 10.miesto, s malými rozdielmi na pretekárky pred ňou. Aj ja, aj Katarina je spokojna so svojim vystúpenim.

Pokračujeme chlapcami, kde najlepši výsledok dosiahol Ľubomir Kordek a to 13.miesto , dvoma peknými jazdami, aj ked v prvej niečo málo stratil.

Jakub Šimoňák 20.miesto, nevyšla mu ani jedna jazda a asi nie je velmi spokojný s týmto vystúpenim.

Ďalšim prekvapenim bol výkon Tomáša Vaverčáka, 30.miesto, zišiel dve čisté, vyrovnané jazdy, avšak do lepšieho umiestenia mu chýba asi sto kil...:-)))

Tesne za nim sa umiestnil jeho kolega Richard Gavlas, ktorému žial nevyšla ani jedna jazda.

Posledným pretekárom bol Michal Lopanič , ktorý bohužial svoj pretek nedokončil, je to však najmladši člen juniorského timu a má sa ešte čo učit ... žial, v druhej jazde spadol.

Mladi chlapci mali rekordnú účast 49.pretekárov...

Mali sme zastúpenie aj v dvojsedadlových posádkach, kde si mladá dvojica Gavlas-Lopanič vybojovali pekné 5.miesto....

Staršia a skúsenejšia posádka Šimonak- Tomaško, ktorým velmi dobre išli tréningy, bohužial nezišli jazdy finalové.

V sobotu sa išla sutaž družstiev a to sprint, v zloženi Katarina Šimoňáková, Ľubo Kordek, a posádka Šimoňák-Tomaško. Všetkym trom sa podarilo zajazdit pekné jazdy a skončili na výbornom 5.mieste tesne za 4.družstvom Talianska. Pokazili aj taki lidri ako tim Ruska a Rakúska.

To je zhodnotenie Oberhofu a od zajtra začiname večer trénovat na MS tu v rakuskom Igls....

Toľko mail z Oberhofu a teším sa na ďalšie správy /či už dobré, alebo horšie/ pretože si myslím, že čitateľov stránky saneprofit určite zaujíma ako sa darí slovenským juniorom.

                                               

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.