10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Juniori skoro na vode

  • Pridané: 12.10.2013
Doteraz som Vám predstavil štyroch športovcov, ktorí sú zaradení do slovenského juniorského družstva. Aby moje informácie boli úplné, musím predstaviť aj ostatných členov. 

Ľubomír Kordek , mladší junior, materský oddiel Lokomotíva Čadca


Michal Lopanič . mladší junior, Lokomotíva Čadca


Richard Gavlas, mladší junior, Lokomotíva Čadca


Simona Zmijová , mladšia juniorka, ŠKS Helcmanovce


Matej Zmij , mladší junior, ŠKS Helcmanovce


Adam Gajan , mladší junior, Sánkarský klub Matejovce


Tomáš Vaverčák , mladší junior, TJ Vysoké Tatry
Včera som vravel, že v družstve je veľa nováčkov. Je to pravda , ako sami vidíte podľa kategórie v ktorej budú títo sánkari štartovať. Okrem Patrika, všetci sú mladší juniori. Držíme palce trénerom, aby sa im podarilo čo najlepšie pripraviť týchto mladých pretekárov na náročnú sezónu, ktorá ich čaká, /I keď z finančných dôvodov sa určite nebudú všetci zúčastňovať každého kola svetového pohára/ teda šesť kôl svetového pohára a majstrovstvá sveta juniorov. Prajem celému družstvu, aby splnili svoje ciele, žiadne zranenia a aby sme zažívali , spolu s nimi , chvíle plné radosti z dosiahnutých výsledkov.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.