7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

JOZEF NINIS V SOČI 20. MIESTO ...

  • Pridané: 09.02.2014
  
  Súťaž mužov - sánkarov, je na každej olympiáde ťahákom pre divákov a ani v Soči to nebolo inak, hlavne keď tam domáci mali horúce želiezko v ohni v osobe Alberta Demčenka. Dvojdňová súťaž na štyri jazdy dnes vyvrcholila napínavými jazdami, napínavými od štvrtého miesta nižšie, pretože si myslím, že hneď po dvoch jazdách bolo jasné, kto si podelí medajle zo SOČI 2014.  Súboj na prvých troch miestach bol akýmsi súbojom generácií a víťazom sa stala tá mladšia.
  Zlato získal s prevahou mladý nemec FELIX  LOCH , striebro legenda ruského sánkovania  ALBERT  DEMČENKO a bronzovú medajlu /svoju šiestu zo ZOH !!!/ legenda , nielen talianského, ale aj svetového sánkovania  ARMIN  ZOEGELLER , ktorý nedávno oslávil svoje štyridsiate narodeniny...
   Prvá trojica sánkarov svojim kolegom na ďalších miestach trochu odskočila, ale na ďalších miestach nastal tuhý boj a rozdiely 0,01 sekundy po štyroch jazdách hovorí o vyrovnanosti absolútnej svetovej špičky sánkarov.
 Slovenský zástupca v tejto kategórii  JOZEF  NINIS obsadil konečné 20.miesto a to je jeho najlepšie umiestnenie na ZOH v jeho kariére /Jozef sa doteraz zúčastnil na troch ZOH/ a na otázku z uputávky či je to úspech, ja za seba hovorím, že áno. Nepatrím medzi sánkarských "laikov" /bez urážky/ a trochu sánkovaniu rozumiem, teda hneď po prvej jazde mi bolo jasné, že /na tejto dráhe zvlášť/ je  svetová špička materiálovovo kdesi pred nami /nie kilometre, ale pred/ a ani enormná snaha trénerov pred olympiádou /lepšie povedané , už roky/ dobehnúť svet, nepriniesla žiadaný výsledok. Je to pochopitelné, veď keď porovnáme možnosti u nás a .... skrátka 20.miesto na ZOH v kategórii mužov pre mňa úspech je. Preto ...
        J O Ž K O       G R A T U L U J E M   !!! 

      Výsledky si môžete pozrieť TU 

  

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.