7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Jozef Ninis len krôčik od prvej pätnástky ...

  • Pridané: 05.01.2014
 
"Nepodarilo sa", pravdepodobne takto si povzdychol Jozef Ninis , ale aj tréner Ľubomír Mick po skončení finálových jázd mužov na Svetovom pohári sánkarov v nemeckom Koenigssee. Veru škoda , len jedno miesto chýbalo, aby sa Jozef prebojoval do vytúženej prvej pätnástky. No 16.miesto je pre neho najlepší výsledok v tejto sezóne a preto mu srdečne GRATULUJEM !!!
Český reprezentant Ondrěj Hyman potvrdil moje slová o stúpajúcej forme a svojim 18.miestom si urobil tiež najlepší výsledok v tejto sezóne GRATULUJEM !!!
 Finále mužov bol tiež jeden z tých pretekov, ktorý sa oplatí vidieť.
O napínavé súboje nebola núdza, padol traťový rekord, pády i vynikajúce jazdy, skrátka sánkovanie v celej svojej kráse. Zvíťazil nemec Loch /traťový rekord v prvej jazde/ pred sánkarskou legendou talianom Zoeggelerom /včera oslávil 40 rokov/ a prekvapením bolo tretie miesto švajčiara Carigieta /prvý krát na stupni víťazov/. 

Dúfam, že ešte veľa krát uvidíme sánkovanie v takejto plnej nádhere !


 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.