7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Je to vôbec možné ?

  • Pridané: 02.04.2018
   Už neraz som sa presvedčil, že dobrá reklama vie zaujať aj ľudí, ktorí bytostne reklamu neznášajú. Čo je však horšie, niektoré z nich nie sú korektné, ba dokonca zavádzajúce a i tak dokáže zmanipulovať mnoho ľudí, ktorí ináč majú celkom racionálne uvažovanie ...

   Samozrejme, že reklama bola, bude a nič na tom nezmeníme, môžeme akurát upozoňovať na riziká vznikajúce pri nekorektných, alebo tých zavádzajúcich. Prosím neľakajte sa , nechcem tu ani moralizovať, ani tvoriť zoznam nekorektných reklám. Nič také nehrozí, pokúsim sa len trochu okomentovať môj pohľad na tento problém.
   Poďme však na konkrétny príklad. Je jasné, že i ja , ako začínajúci podnikateľ potrebujem reklamu. Druh môjho podnikania si vyžaduje tvorbu tímu spolupracovníkov, preto využívam všetky dostupné možnosti, ktoré sú napríklad na internete. Čo ma však hneď zarazilo ako prvé, bol poznatok, že čím sú informácie korektnejšie a obsiahlejšie, tým sa záujem potencionálnych uchádzačov znižuje. Ďalší negatívny postreh bol, že mnohí ľudia majú zakorenené určité stereotypy aj o veľkých a úspešných firmách. Príklad, poviem, že zháňam spolupracovníkov pre firmu Zepter-Finance Slovakia a dostanem odpoveď, že "ja hrnce predávať nebudem" ... pritom máloktorí z nich vedia  aké má firma Zepter široké pole pôsobnosti. Nikoho nezaujíma, keď napíšem, že naše finančné produkty sú realizované v bankách pod dohľadom príslušných národných bánk, no tí istí ľudia si pýtajú informácie o práci pre nebankový sujekt /meno v rámci slušnosti neuvádzam/, ktorý sľubuje obrovské odmeny za prácu v rovnakej oblasti podnikania. 
   Čo tým chcem povedať? Pre mňa je zarážajúce, že i keď veľa ľudí má rôzne negatívne skúsenosti s nebankovkami, neprekáža im že ich práca by v tomto prípade spočívala v ponúkaní produktov, ktorým sami neveria. Alebo sa mýlim ? Myslíte, že vaše financie sú bezpečnejšie v nebankových subjektoch? 
   Celý tento článok berte prosím len ako moju malú prosbu. Nedajte sa zlákať nádhernými reklamnými obrázkami, všímajte si hlavne obsah a zvažujte či ponuka je korektná.
   No a záver? Ak máte záujem o spoluprácu so spoločnosťou Zepter-Finance Slovakia prosím kontaktujte ma. Prosím však len seriózny záujem, pretože aj my ponúkame serióznu prácu a ešte serióznejšiu odmenu za ňu. Žiadny podomový predaj hrncov, ale ak by ste chceli, vybavíme aj to ...

      Ján Čech - SANEPROFIT   regionálny manažér Zepter Finance Slovakia

 
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.