10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Je naozaj naša budúcnosť taká temná?

  • Pridané: 08.04.2018
Skupina spolupracovníkov Zepter Finance 
pre východné Slovensko
na seminári s pánom Chmelárom
   Keď pred dvoma týždňami na našom seminári pán Chmelár v rámci zahraničnopolitickej situácii povedal: "Otázka  dnes neznie ČI bude vojna, ale znie KEDY bude ... ", skoro mi vyrazilo dych. A nielen mne ...

   Je to však až také nereálne, ako sa o tejto vete vyjadril jeden z prítomných ? Obávam sa, že nie. Naozaj keď sledujete čo sa vo svete deje, určite vás mrazí, podobne ako mňa. Nie, nebudem teraz rozoberať zahraničnopolitickú situáciu, nie som na to odborník, no a vôbec nemám potrebné vnucovať moje názory, ktoré by možno niekomu pripadali trochu extrémne, chcem len poukázať na niektoré skutočnosti, ktoré ukazujú, že situácia je vážna.
   Uvedomili ste si, že zo všetkých strán sa ozývajú varovné signály o hrozbe /väčšinou z východu/, o ovplyvňovaní verejnej mienky, o ohrození demokracie /akoby tu niekedy bola/ ... samé hrozby, príkazy, zákazy a doporučenia? Neodvážim sa predpovedať kde až táto eskalácia napätia môže dôjsť, ale jedno mi je jasné, niekde toto masívne masírovanie mozgov smeruje. Čo je cieľom tejto skoro vojnovej propadandy? Odpoveď je hádam každému jasná, niečo nekalé sa chystá ...
   Zoberme si to na slovenské pomery, už viac ako dva mesiace na Slovensku nepočuť nič iné ako: "Vražda Kuciaka ... Slušné Slovensko ... Odstúpte /stále niekto iný/ ... " a k tomu nekonečné množstvo vulgarizmov, nadávok a vedier špiny vylievanej na všetky strany. Medzi tým sa len tak "špitne", že kongres USA odklepol pre Slovensko nákup 14-tich stíhačiek F-16 za niekoľko miliárd eur ... že ministerstvo obrany plánuje nakúpiť obrnené transportéry za ďalšie miliardy ... že prevádzka spomínaných stíhačiek z USA bude tak drahá, že to SR sotva zvládne, pretože v USA sa nepoužíva metrický systém a tak aj najmenšiu skrutku musíme doviesť z Ameriky...  Teda ako?  Čo z tohto marazmu má slúžiť ľuďom?
   Teda zhrnieme to : "Na vojenské účely miliardy, dôchodky zvýšime o 1€ a 80centov ..." Má teda pán Chmelár pravdu? Naozaj len budeme čakať, kedy vypukne vojna? ...
   Čo by to znamenalo pre nás obyčajných ľudí ... strach pomyslieť. Myslím, že už prestanem s týmto pesimistickým scénarom a presunieme sa do pokojnejšej témy. Nedajme sa manipulovať vojnovými štváčmi, spoľahnime sa na vlastný úsudok a som presvedčený, že zdravý rozum zvíťazí. 
   No nenechávajte všetko na náhodu, zabezpečte seba a svoju rodinu zlatým účtom, pretože v čase veľkej krízy jedine zlato vie uchovať svoju hodnotu. My vieme ako na to, poradíme aj vám?
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.