7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Je investícia do zlata naozaj bezpečná ?

  • Pridané: 25.09.2017

Dátum 23.9.2017 ... Miesto Grandhotel Belevue Horný Smokovec
Priatelia, kto tu nebol, môže ľutovať. Seminár firmy ZEPTER-FINANCE mal vysokú úroveň a to nielen pre novinky ktoré boli pripravené pre spolupracovníkov.
Vysokú úroveň nastavili prítomní hostia svojímy príspevkami a prednáškami. 
Ako prvý prednášal Ronald Ižip uznávaný ekonomický analytik a to vám bol "mazec". Nebudem tu referovať čo presne pán Ižip hovoril, to množstvo grafov, porovnaní a analýz by sa tu /do tohto článku/ asi nezmestili, no záver jeho prednášky je jasný.
V tejto dobe sa do zlata oplatí investovať a čo je najdôležitejšie, netreba čakať, pretože táto "pohoda" vo svetovej ekonomike sa môže kedykoľvek zmeniť. Toto nie je šírenie poplašnej správy, to je jednoducho fakt pretože štatistiky nepustia. Odkedy americký dolár opustil v roku 1971 zlatý štandard /teda prestal byť krytý zlatom/ finančné krízy sa opakujú čoraz častejšie.

 
 


Tak toto je záver prednášky uznávaného experta. Čo vy na to ?

Nuž čo povedať na záver tohto článku? Myslím že to je jednoduchá otázka. Odpoviem slovami ktoré nám povedal prokurista Partner Bank AG Markus Urmann. "Oboznámte sa s programom našej banky, spoznajte program ZLATÁ ISTOTA"

 
Prokurista Partner Bank pán Markus Urmann /v strede/
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.