10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

JE DOBRÉ O TOM VEDIEŤ ....

  • Pridané: 07.11.2018
   Máte svoje úspory v banke? Je to bezpečné? Všetci hovoria, že áno, veď štát ručí vklady až do výšky 100 000 €. Naozaj? Pozrime sa na to podrobne.
Vôbec sa o tom nemusíme veľmi rozpisovať, stačí keď si preštudujete obrázok, ktorý vytvoril môj kolega, špecialista na investície, Ing.Dávid Dermek na základe výročnej správy Fondu na ochranu vkladov.
Priatelia, neberte to ako strašenie, je to len holý fakt. Samozrejme , že táto situácia by nastala len pri extrémnych podmienkach, no kto zaručí, že nenastanú?
A samozrejme, že štát, ktorý ručí za vaše vklady, rozdiel niekedy doplatí , ale práve to slovíčko "niekedy" je rozhodujúce. Rozdiel je 99,37% vkladov a ten si štát musí od niekoho požičať ... no a od koho? Od skrachovaných komerčných bánk? Alebo "natlačí peniaze zo vzduchu"? ... 

Ja viem, že v kútiku duše človek verí, toto sa nemôže stať. To isté si mysleli aj naši predkovia, ba dokonca ich osobne ubezpečoval o bezpečnosti ich úspor aj prezident republiky. Nenapadá vás istá paralela? Aj teraz nás vláda a nielen vláda ubezpečuje , že všetko je v poriadku. Naozaj? Ja osobne som časť svojich úspor investoval do zlata. V roku 1953 si uchovali svoje úspory jedine tí, ktorým sa podarilo kúpiť niečo hodnotné ...
 Porozmýšľajte, je dobré mať časť svojich úspor v zlate? Ja si myslím, že áno ...
Ak sa pre to rozhodnete , kontaktujte ma ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.