7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Je BIOPTRON zázračný prístroj ?

  • Pridané: 23.08.2018
   BIOPTRON - pre mňa zázračný prístroj ... Prečo ? Jednoducho ... ešte po dvadsiatichpiatich rokoch vedci stále objavujú, čo všetko dokáže bioptron liečiť. Hovorili sme o úrazoch, prevencii, kozmetike, alebo rakovine, no to čo zverejnili ruskí bádatelia ma privádza do úžasu .... veď posúďte sami.
   Celý článok si môžete prečítať  TU  ja budem len kopírovať niektoré časti ... takže pozrite čo mi ukázal prekladač.

Približne 15-25% párov v Rusku trpí neplodnosťou, pričom takmer 50% problémov s neplodnosťou býva u mužov. Analýza spermogramu alebo spermií je najdôležitejšou neinvazívnou metódou funkčného stavu mužských pohlavných žliaz na posúdenie motility spermií, počtu spermií / ml, životaschopnosti spermií a morfológie spermií. 

Cieľ:

Cieľom štúdie bolo preskúmať účinky liečby svetlom Bioptron na fyzikálne vlastnosti a základné parametre (pohyblivosť a životaschopnosť spermií) spermií mužov in vitro a in vivo . 

metóda:

Experiment pozostával z 2 fáz. Počas prvej fázy (stav in vitro): muži v reprodukčnom veku (n = 9) poskytli vzorky ejakulátu v laboratóriu Family Clinic "Reproductive Health Center" v Izhevsku v Rusku. Celková pohyblivosť spermií, počet postupne pohyblivých spermií, nestabilne pohyblivých spermií, nepohyblivé spermie a životaschopnosť spermií boli hodnotené pred a po vystavení polarizovanému polychromačnému svetlu Bioptronu počas 8 minút vo vzdialenosti 5 cm (pomocou zariadenia Bioptron MedAll ).
 
 A poďme ďalej ... je to nadmieru zaujímavé

 Počas druhej fázy (stav in vivo) sa vzorky ejakulátu (n = 4) analyzovali pred a po fotostimulácii polarizovaným polychromatickým svetlom zariadenia BIOPTRON Pro 1 na lumbosakrálnej ploche zo vzdialenosti 10 cm počas 10 minút a plochy perinea z vzdialenosť 10 cm po dobu 5 minút, počas 10 dní. 

Výsledky:
 
Jedna expozícia polarizovaného polychromatického svetla Bioptron počas 8 minút na spermiách dobrovoľníkov v in vitro podmienkach spôsobila nasledujúce zmeny v spermograme:
Zvýšená celková mobilita spermií o 3%
Zvýšenie postupne pohyblivých spermií o 9%
Zníženie počtu postupne mobilných spermií o 24%
Počet nehybných spermií klesol o 8%
Zvýšená životaschopnosť spermií o 6%

Účinok polarizovaného polychromatického svetla zariadenia Bioptron Pro 1 v podmienkach in vivo (10 sedení) spôsobil nasledujúce zmeny v spermograme:
Zvýšená celková mobilita spermií o 16,2%
Počet progresívne pohyblivých spermií sa zvýšil o 24,8%
Počet nesprechodne mobilných spermií sa zvýšil o 16,7%
Zníženie počtu nehybných spermií o 27%
Zvýšená životaschopnosť spermií o 14,7% 
Záver: 
Zdá sa, že terapia svetelným lúčom Bioptron indukuje intracelulárnu kaskádu metabolických procesov (vrátane aktivácie ATP a bunkovej membrány), aktiváciu lymfatického a obehového systému, ktoré prispievajú k zvýšeniu funkčného stavu spermií. Štúdie vykonávané na dobrovoľníkoch v podmienkach in vitro a in vivo ukazujú pozitívny účinok polarizovaného polychromatického svetla Bioptron na index spermogramu po 10 dňoch použitia počas 10 minút v oblasti lumbarsakrálnej oblasti a 5 minút v perineu, čo otvára príležitosti na odporúčanie tejto metódy expozície na klinické, ambulantné a domáce použitie s cieľom zlepšiť kvalitu spermií a zlepšiť plodnosť mužov. Je však potrebné určiť dlhodobú udržateľnosť týchto výsledkov.
   Tak toto je ten zázrak, priatelia osobne na tento prístroj nedám dopustiť ... po mesiaci pravidelného nasvecovania nepotrebujem tabletky na tlak, ktoré som bral sedem rokov a moja kondícia a energia sú na úrovni ako pred 15-timi rokmi, teda cítim sa na 45 ... no nie to je podstatné, podstatné je to, že tento vskutku zázračný medicínsky prístroj je tu pre Vás vo vynikajúcej cene ... ale o nej si povieme osobne, ak prejavíte záujem. 
   Vyplňte prosím formulár dole a ja Vám pošlem kompletné informácie o bioptrone a o jeho použití ...
   Neváhajte, tieto informácie sú potvrdené vlastnými skúsenosťami a opýtaním sa k ničomu nezaväzujete ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.