10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Inflácia prekvapila, zlato žiarilo ...

  • Pridané: 15.02.2018
   Priatelia, určite vás tu nebudem ohurovať mojimi "vedomosťami", alebo predvádzať sa ako odborník na investície, nie, týmto /vlastne ako všetkými/ článkom chcem poukázať a spopularizovať názory naslovovzatých odborníkov. Pýtate sa prečo? Nuž je to preto, lebo väčšina masmédií tieto informácie ignoruje, alebo zamlčuje. Dôvody a príčiny prečo to tak je si musíte nájsť sami, pretože saneprofit.sk nikdy nemal, ani nebude mať ambície mienkotvorného webu, moje blogy a články sú výsostne informačné.
   Preto vždy dávam odkaz na primárny zdroj a nie je tomu inak ani teraz.Najprv si prečítajte článok /výsostne odborný/ od Ronalda Ižipa a potom sa o téme môžeme trochu pozhovárať.


ČLÁNOK SI PREČÍTATE TU 
   Ak máte pocit, že nás sa to netýka, potom sa hlboko mýlite. Týka sa to všetkých, jednoducho sa nedá oddeliť pohyb v americkej ekonomike od tej našej - európskej. Veď si spomeňte čo naštartovalo ekonomickú krízu v roku 2008, áno bola to spočiatku nevšímaná hypotekárna kríza v Amerike .... 
   Možno ste si všimli , že na saneprofite vzniklo nové menu - Finančná stratégia 21. storočia, kde sa populárnou formou pokúšam o trochu osvety vo finančnej gramotnosti a tam hneď v prvom videu môžete vidieť, že medzi základné investície v 21. storočí patrí aj investícia do zlata. A to sa potvrdzuje aj v spomínanom článku pána Ižipa. Preto ma neváhajte  kontaktovať o podrobné informácie , ktoré podávame pri osobnom stretnutí. Sieť našich spolupracovníkov je po celom Slovensku a cez môj web vás nakontaktujem na človeka, ktorý je najbližšie k vášmu bydlisku.
   Možno sa mýlim, ale mám pocit, že o možnosti investovať /prípadne sporiť/ do zlata, akcií alebo dlhopisov komerčné banky zámerne zamlčujú, prípadne informujú len okrajovo. Ja sa ani nedivím, keď si predstavíte, že ak do banky vložíte svoje peniaze, stávate sa tak vlastne "veriteľom" dotyčnej banky. A banka - tá si môže robiť s vašimi peniazmi čo len chce, zle zainvestuje? - váš problém, fond na ochranu vkladov vám predsa garantuje vaše vklady do výšky 100 000 €. Paráda, prečo sa báť? Povedal vám niekto, že momentálne má Fond k dispozícii sumu, ktorá je schopná garantovať len 0,66% sumy všetkých vkladov obyvateľstva. Čo to znamená_ Jednoducho, ak príde nečakaný problém celoplošne, potom vám fond z vkladu 10 000 € vráti 66 € do troch dní /myslím taká je lehota/ a zvyšok keď "zoženie" peniaze ... Problém je "kde zoženie peniaze".
   Ak však investujete /alebo sporíte/ do zlata, ostáva nakúpené zlato vašim majetkom a banka ho nemôže použiť na krytie svojich záväzkov. Preložené do hovorovej reči: "Moje zlato mi nemôže nikto vziať, ani banka, ani kríza, ba ani exekútor"... Pozor, toto všetko platí len ak nakupujete zlato cez overené a bezpečné zdroje, žiadny pokútny internetový predaj. A ak si niekto myslí, že si teraz protirečím, pretože aj ja ponúkam nákup zlata cez internet, hlboko sa mýli. V žiadnom prípade, u nás sa dá uzatvoriť zmluva s bankou /jedná sa o depozitné rakúske banky/ jedine osobne ... Práve preto zdôrazňujem, že prvotný impulz záujmu čakám od vás /ak vám nie je ľahostajné čo sa môže s vašimi úsporami stať/, a o ostatné sa postaráme my ... je jedno odkiaľ zo Slovenska ste, /nie je problém ani ČR/ vieme za vami poslať nášho zástupcu. Čitatelia môjho webu už tušia o ktorú firmu sa jedná, samozrejme o  ZEPTER FINANCE SLOVAKIA ... 
   Teda čo povedať na záver? Nespoliehajte sa len na sociálne vymoženosti, ktoré poskytuje štát, je celkom možné , že onedlho budú minulosťou /tak ako sa stalo minulosťou bezplatné zdravotníctvo / ale hľadajte informácie ako sa poistiť pred nečakanými udalosťami sám, bez asistencie poisťovní, ktoré majú v prvom rade záujem o svoju existenciu a zabezpečte si dôstojný život v starobe svojimi silami a svojou zodpovednosťou , teraz kým to je možné ...
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.