7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Hyperpolarizované svetlo ...

  • Pridané: 11.01.2019   |   Autor: Ján Čech
   HPL - skratka, ktorá onedlho ovládne oblasť liečby svetlom. Prečo?
   
Všetko si vysvetlíme v novom seriáli článkov na www.saneprofit.sk. Hneď na úvod však môžem povedať, že o význame HPL /hyperpolarizované svetlo/ svedčí už to, že za výskum v tejto oblasti bolo udelených päť Nobelových cien.
   Preto aj prvá časť tohto seriálu je venovaná práve tomuto fenoménu. Poďme však po poriadku.
   Už v roku 1903 bola udelená Nobelová cena za Fyziológiu a medicínu Nielsonovi Rybergovi Finsenovi. Ten preukázal účinnosť terapie svetlom pri liečbe rôznych ochorení, napr. lupus vulgaris, známeho ako kožná tuberkulóza. Finsen je preto považovaný za zakladateľa modernej terapie svetlom.
   V roku 1996 bola udelená Nobelová cena za chémiuKrotoovi, Smalleymu a Curlovi za objav C
60 ako Fibonacciho štruktúry - ikosahedrálnej entity.
   V roku 1998 bola Nobelová cena za fyziológiu a medicínu udelená R.F.Furchgottovi, L.J.Ignarrovi a F.Muradovi za ich objavy týkajúce sa oxidu dusnatého, ako signálnej molekuly v kardiovaskulárnom systéme. čo to má spoločné s HPL? Dozviete sa to v závere tohto článku.
   V roku 2011 bola Nobelová cena za chémiu udelená Danovi Shechtmanovi za objav procesu a štruktúr prenosu neperiodických ikosahedrálnych fáz, podľa Fibonacciho pravidla. V nasledujúcich článkoch si vysvetlíme aký to má význam v HPL a liečbe pomocou HPL.
   A napokon v roku 2017 bola Nobelová cena za medicínu udelená trojici vedcov /J.C.Hall, M.Rosbash a M.W.Young / za prienik do podstaty vnútorných biologických hodín živých organizmov. Tento objav je základom pre vysvetlenie účinku našich nano kvantových okuliarí Tesla LightWear, ale k tomu sa tiež ešte vrátime ...
   Teda týchto päť Nobelových cien bolo udelených za objavy, ktoré sú základom našej unikátnej technológie liečby hyperpolarizovaným svetlom.
 

   V našej spoločnosti Zepter sme vytvorili fullerénový nanofotonický filter, ktorý pôsobí ako nanofotonický generátor hyperpolarizovaného svetla, pretože premieňa lineárne polarizované svetlo z prístroja BIOPTRON na novú formu svetla ...
   A čo toto svetlo dokáže, ako vlastne vzniká, aké sú jeho štruktúry, skrátka všetko, čo dokážem prijateľnou formou , bez množstva odborných výrazov, sprostredkovať širokej verejnosti. No hlavným poslaním týchto článkov je dokázať prospešnosť HPL na ľudský organizmus a preto ostaňte verní saneprofitu a čítajte nasledujúce články ... 

P.S. Aby som nezabudol o tom oxide dusnatom .... blízka infračervená časť spektra hyperpolarizovaného svetla BIOPTRON stimuluje lokálnu produkciu oxidu dusnatého, ktorý zlepšuje vazodilatáciu /rozšírenie ciev/ a tým zohráva dôležitú úlohu v ochrane pred vznikom a progresiou kardiovaskulárnych chorôb .... teda toto je jeden z prvých dôvodov pravidelne používať BIOPTRON HPL ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.