7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Finále dvojek určite nebolo podľa našich predstáv ....

  • Pridané: 04.01.2014   |   Autor: Ján Čech
 
Marián Zemaník a Jozef Petrulák svoju druhú finálovú jazdu na SP v Koenigssee zvládli v celku dobre, bez väčších chýb, ale strata z prvého kola bola natoľko vysoká, že im ani tento čas nepomohol k výraznejšiemu posunu dopredu. No musím jedným dychom dodať, že ich výkon vôbec nebol sklamaním, veď z tejto výšky štartovali prvý krát v živote /keď nepočítam tréningové jazdy/ a tak ich vystúpenie vyznelo celkom sympaticky.
Skúsenejšia slovenská dvojka Marek Solčanský a Karol Stuchlák však druhú jazdu totálne pokazili, keď po výjazde zo štvoresa nereagovali dostatočne rýchlo na vzniknutú situáciu /myslím tým zlý výjazd a neskorá kontra/ a už nedokázali sane ustáliť, preto jazda bola rozhádzaná až do cieľa. Škoda, pretože keď si uvedomíme, že až tri posádky spadli, tak mi vychádza umiestnenie do pätnástky, čo by bol pekný výsledok.
České posádky, bratia Brožovci, ako i Kvíčala - Kudera odjazdili vcelku slušné jazdy, no celkový čas nebol na úrovni, ktorá by ich posunula do prvej desiatky. A mladšia posádka /Matěj-Míra/ boli na tom o čosi lepšie a urobili si najlepší výsledok v tejto sezóne. 
Svetový pohár v Koenigssee má vždy svoju výbornú atmosféru, ktorú umocňuje mohutná divácka kulisa o preteky plné veľkých prekvapení, výkonov i smoly tu nikdy nebola núdza a ani teraz to nebolo inak. Určite sa oplatilo vidieť túto nádhernú šou , v podaní najlepších sánkarov sveta, vidieť naživo, alebo aspoň v telke. Kto namal tú možnosť, pokúsim sa pre nich zohnať záznam, stojí to za pozretie !!!
Kompletné výsledky sú samozrejme na SANEPROFIT.SK - MENU - VÝSLEDKY - SP,ME,ZOH - KOENIGSSEE

                                                       !
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.