9/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
Vytvorím vám vaše webové stránky
Pridajte sa do tímu mojich spolupracovníkov
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

FIL škola sánkovania

  • Pridané: 22.10.2013   |   Autor: Ján Čech
  
  Každoročná FIL škola sánkovania , ktorá sa začína 27.10.2013, bude opäť v nemeckom Oberhofe. "Opäť" preto, lebo Oberhof sa pomaly stáva tradičným miestom konania tejto školy sánkovania. Možnosť tréningu /ktorý hradí FIL/ pre troch začínajúcich sánkarov  je pre mnohé krajiny , ktoré nevlastnia umelochladenú sánkarskú dráhu, vítaná pomoc medzinárodnej federácie sánkarov. Je len prirodzené, že slovenskí sánkari túto pomoc vždy naplno využívajú, no a keď prirátame ešte troch športovcov, ktorých do Oberhofu vysiela SZS na vlastné náklady, každoročne má šesť adeptov na sánkovanie zo Slovenska možnosť vyskúšať si jazdu na "ozajstnej" sánkarskej dráhe.
  V roku 2012 som v Oberhofe bol spolu so Štefanom Čapkom a určite sme sa zhodli na jednom, že nevyužiť takúto možnosť pre začiatočníkov, by bolo priam trestuhodné. Naučiť sa sánkovať /myslím samozrejme sánkovať v ľadovom koryte/ je v súčasnosti na Slovensku nemožné. Osudy slovenských sánkarských dráh sú známe /v podmenu HISTÓRIA si môžete prečítať viac/ a tak sa učíme len v zahraničí.
  Preto som nesmierne rád, že v nedeľu 27.10.2013 odchádza auto so Slovenska so šiestimi športovcami a dvoma trénermi /ing.Walter Marx a Ján Čech/ na palube a FIL školy sánkovania sa zúčastníme. Ako to naši mladí pretekári zvládajú , Vás budem priebežne informovať a určite pridám aj informácie o športovcoch z Čiech, Poľska a ostatných zúčastnených krajín. A celkom na záver tohoto krátkeho príspevku , ponúkam video z minulého roku, aby ste mali predstavu, aké je to v Oberhofe pre začínajúcich sánkarov náročné.... Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.