7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Družstvo juniorov je už v Altenbergu

  • Pridané: 24.11.2013
 

Slovenské juniorské družstvo dorazilo do Altenbergu /Nemecko/, kde sa koná prvé kolo Svetového pohára juniorov. Prvé kolo absolvuje v plnej zostave /ako ju vidíte na ilustračnej fotografii/ pod vedením trénera Waltra Marxa, spolu so svojími asistentmi ing.Silviou Hulitovou a Štefanom Čapkom. Ako som Vás už informoval , ing.Mária Jasenčáková /generálna sekretárka SZS/ má celý seriál juniorských svetových pohárov na starosti ako koordinátorka, preto Slovensko bude mať zastúpenie aj vo vedení pretekov. /Marienka Jasenčáková je členkou exekutívy  Medzinárodnej sánkarskej federácie FIL, čo je najvyšší riadiaci orgán v sánkarskom športe na svete/.
Určite so mnou budete súhlasiť , keď poviem, že všetci želáme tomuto družstvu veľa šťastia, športových úspechov a radosti zo sánkovania, nech sa im vyhýbajú zranenia a nech sa im darí šíriť dobré meno slovenského sánkovania vo svete.

Ak si chcete pozrieť jazdy dospelých dvojek a štafiet v IGLS  KLIKNI TU  http://www.sportschau.de/video/index.html

N
o a na začiatok som dostal od Patrika Tomaška toto video , takže prosím...... Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.