7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Dobré správy od juniorov z Winterbergu

  • Pridané: 06.12.2013
 
Včerajšie poobedie na dráhe vo Winterbergu sa po prvý krát štartoval pretek o štartovné čísla v juniorskej kategórii. Kde v dvojsedadlových saniach sme mali zastúpenie posádkou Jakub Simoňak a Patrik Tomáško. Mladej nádejnej dvojke nevyšiel štart a tak si vyjazdili do dnešného preteku deviatu štartovaciu priečku. Za tento výsledok sa podpísalo nemalou mierou aj počasie. V čase keď sa bojovalo o štartovné čísla tak sa spustila silná snehová búrka kde sa do konca aj blýskalo. Dnes pred pretekmi panuje v tábore juniorskej reprezentácie dobrá nálada a všetci sa tešia na preteky. Zajtra v poobedňajších hodinách hneď po preteku sťahuje juniorské družstvo do Nórskeho Lillehamere kde nasleduje 3.SPJ pred plánovanou vianočnou prestávkou. Z Nemeckého Winterbergu zaliať všetko. P.S.: Držte palce!!!!!

Autor: Štefan Čapko
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.