10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Dnes v noci odchádzajú slovenskí juniori na 4.SPJ a MEJ do Siguldy.

  • Pridané: 02.01.2014
 
Lotyšská Sigulda, pre niektorých sánkarov nočná mora, pre niekoho opak, radosť zo sánkovania. Niet sa čo čudovať, veď tento pohľad z juniorského štartu hovorí za všetko /štartuje sa zo šiesteho poschodia administratívnej budovy/. V tejto sezóne je táto dráha dejiskom 4.JWC a 9.WC a zároveň aj Majstrovstiev Európy oboch kategórií. Prví na rade sú juniori a tak výprava slovenských sánkarov juniorov v noci odcestuje do dejiska MEJ. Z finančných dôvodov len základná zostava, teda  Ľubo Kordek, Katka Šimoňáková a dvojka Šimoňák - Tomaško , tréneri Walter Marx a Štefan Čapko. Držme im palce, aby sa im darilo a na MEJ získali čo najlepšie umiestnenia. O dianí v Sigulde Vás budem neustále informovať , pretože to je druhý najvýznamnejší pretek tejto sezóny pre juniorov.
 
Video Vám ukáže túto náročnú dráhu očami sánkara..........

Klikni na obrázok.... Formulár
  • reagovať   |   95.170.236.***   |   02. január, 13:59maria semančinová
    Aj my sa pripájame,veľa šťastia

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.