9/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Dnes sme na FIL škole mali preteky

  • Pridané: 02.11.2013
Upršané počasie, silný vietor, nič neodradilo sánkarov , aby si zmerali medzi sebou sily. Myslím tým účastníkov FIL školy sánkovania 2013 v Oberhofe. Vedúci školy Petr Kinzel navrhol, aby sme v rámci spestrenia výcviku,  urobili tréning ako preteky, no a samozrejme všetci súhlasili. Výsledky budú až večer, ale zatiaľ mám pre Vás video z jednej jazdy.

FIL škola sánkovania - preteky mladšia skupina

FIL school sledging - Race younger groupFIL škola sánkovania staršia skupina damenstart

FIL school sledding older group damenstartFIL škola sánkovania skupina 5-6 štart

FIL school group 5-6 start sledging Formulár
  • reagovať   |   94.127.128.***   |   03. november, 07:30Jiří Hujer
    Pěkné,dobrá propagace sáňkování.Viděl jsem i Smržováky Díky Jano..Jirka

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.