7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Dlhodobý cieľ pre zlato: 10.000, - USD!

  • Pridané: 25.02.2018
   Každý človek by sa mal niekedy zamyslieť, ako zabezpečiť seba a svoju rodinu v budúcnosti. Mal by ... no dajme ruku na srdce, robíme to? A keď áno, tak koľkí? Priznávam, ani ja som nebol z tých, ktorí svoju budúcnosť plánujú. Prežitok doby, spoliehať sa na štát, na dôchodok, sociálne zabezpečenie od druhých zafungovalo ... až do chvíle, keď som radikálne zmenil svoj život a okolnosti ma prinútili tento postoj revidovať. 
   Možno ste si všimli, že som tu na webe otvoril seriál "Finančná stratégia 21. storočia" a postupne pridávam videá, ktoré by mohli byť akýsi návod, ako sa finančne zabezpečiť na "staré kolená", no tvorba videí zaberá čas a tak to trochu trvá. Preto v tomto článku predbehnem sám seba a chvíľu sa budem venovať zlatu. Jim Rickards to je meno analytika od ktorého mi chodia pravidelne analýzy trhu so zlatom. V jednom z posledných mailov ma zaujala myšlienka o ktorú sa musím s vami podeliť.

Zlato sa vyskytuje aj na mieste. Akciové trhy a krypto meny sú stále veľmi volatilné. Mnohí investori sú zmätení. Tu pomáha analyzovať minulosť. Ukazuje nám: Gold vzíde zo súčasnej fáze konsolidácie v roku 2018 ako víťaz! 
 
 Trochu kostrbatý preklad , ale podstata je jasná, ak si prečítame komentár ďalej ...
 

Vždy je múdre analyzovať minulosť akciového trhu. Môžete sa dozvedieť z mnohých pre súčasnosť a budúcnosť. Teraz možno niektorí čitatelia budú prehodiť:   "Ale nemôžete porovnať na 100 percent, situáciu nikdy.". Chytrá námietka. Ale to platí len pre systémy, ktoré nemajú žiadnu skutočnú hodnotu.

Pre nadhodnotené akcie špekulatívneho technologické spoločnosti bez príjmu alebo zisku alebo čistá fantázie špekulácia ako krypto menách toto tvrdenie je úplná pravda. Avšak v systémoch s vnútornými hodnotami, systémov, ktoré majú tieto vnútorné hodnoty po stáročia, porovnanie funguje. Patrí medzi ne nehnuteľnosť alebo dokonca drahé kovy - najmä zlato.

Teraz sa pozrieme na minulosť na burze: Pri krachu akciového trhu 2008 Gold ponoril v júli 2008 od vysoko nad 980 USD / uncu na minimum pod 720 USD v novembri tohto roku. To zodpovedá poklesu asi -25 percent.

Nie je to tak, že zlato bolo k ničomu v tej dobe, alebo že zlato, to by nebol hoden ktorá sa bude konať v priebehu finančnej krízy. Bolo to skôr, že makléri, než potom zlomil výmeny musel predať niečo, pre ktoré existuje Gabb kupca. A zlato, tam sú vždy kupujúci. To je zásadný rozdiel.

Dlhodobý cieľ pre zlato: 10.000, - USD!

Finančná kríza a krach burzy v roku 2008: Kým akciové trhy na čele s financiami, prakticky hodiť vo voľnom páde dole, a to aj klesajúce zlato. Ale bol tam jeden zásadný rozdiel: pokles cien zlata nie je tak silný ako v akciových trhoch. Pretože tam bolo veľa kupujúcich.

Pripadajúca na investorov, najmä banky mohli u efektných produktov CDS iba snívať. Je to proste náročnejšie prehriatej akcie spoločností bez výnosov a ziskov alebo byť bezcenné finančné produkty na predaj, zatiaľ čo akciový trh ide hore v dyme.

Avšak, zlato má skutočnú hodnotu. Po tisícročia. Preto sa cena zlata strieľal po finančnej kríze a stále nahor - menej ako 720 USD na 1900 USD za menej ako tri roky. Teraz sme vo veľmi podobnej situácii: úloha CDS teraz vzali kryptografických mien.

Takže keď krypto meny a akciové trhy boli v posledných týždňoch na kolenách, niektorí investori nútení tiež predáva zlato na pokrytie svojich strát na akciových trhoch. To je jeden z dôvodov, prečo  cena zlata klesla pod úroveň podpory okolo 1330 USD a až 1.310 amerických dolárov.

Na základe týchto skutočností, že ceny zlata sa očakáva, že v roku 2018 so silným oživením, ktoré sa potom stane novou originálnou rally - rovnako ako v čase po roku 2008. Budete mať čas na nákup zlata? Ak tomu tak nie je, potom nerobte rovnakú chybu znovu. Kúpiť zlato teraz pred začiatkom fázy ďalšej rally.

Vzhľadom k tomu, táto nová rally bude oveľa dynamickejšie ako v rokoch 2008 až 2011. Cena zlata porastie tentoraz oveľa vyššie. Poznáte moju dlhodobú cieľovú cenu 10,000 USD / uncu.  

   Ešte raz opakujem, prepáčte ten preklad, google to inak nevie a moje úpravy nie sú dostatočné, ale zmysel to dáva. A ten jasne hovorí: "ROK 2018 JE VEĽMI PRIAZNIVÝ NA INVESTOVANIE DO ZLATA"...

 

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.