7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Diverzifikujete svoj majetok?

  • Pridané: 07.10.2017   |   Autor: Ján Čech
Diverzifikujte svoj majetok
   Portál OpenForum.sk priniesol zaujímavý článok, ktorý pojednáva o diverzifikácii majetku o ktorej hovorí človek, ktorý prišiel o 90% svojho majetku ... Nuž zle sa to už len počúva ... deväťdesiat percent ... uff. A tých 10% mu ostalo len preto, lebo ich mal investované inde. Takže poďme po poriadku a po slovensky. 

CELÝ ČLÁNOK TU

   Základ je veta : " Ak máte svoj majetok rozložený medzi viacero investícií, vyhnete sa riziku, že pri prípadnej kríze, prídete o všetko" ... A kríza nemusí byť len finančná ... Určite si poviete, mňa sa to netýka, ja mám len malý "majetoček" ... opak je pravda, som presvedčený, že pri akejkoľvek kríze prichádzajú o všetko práve tí najchudobnejší. Tí bohatí majú svoj majetok "diverzifikovaný", teda po našom rozdelený do rôznych investícií.
   Ako ho však rozdeliť? Akcie /dlhopisy/, nehnuteľnosti, bitcoiny, poistky, drahé kovy ... toto sú možné investície. A teraz už určite poviete : "Drahé kovy, zlato ... to nie je pre mňa." Možno sa však mýlite. Produkt, ktorý ponúkame je takmer pre všetkých. Sporenie do zlata v rakúskej banke - moja zlatá poistka. V predchádzajúcich blogoch som sa obšírne venoval výhodám zlata a teraz sa budem venovať konkrétnym ponukám investícií. No to až v budúcom článku .... ak chcete vedieť podrobnosti už teraz, môžete mi telefónovať na t.č. +421 908 322 071
 
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.