10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Čo vy na to ???

  • Pridané: 22.11.2017   |   Autor: Ján Čech
Martin Schulz z EU připravuje na obyvatele děsivý tah. Konečné a totální zotročení zřejmě přijde brzy
By Redakce úno 05, 2017
    Z určitých zdrojů unikly velice důležitá data, která se týkají veškerých občanů celé „SLAVNÉ EU“. My Vám je ve zkratce přinášíme. Bývalý prodejce knih a dnešní předseda EU MARTIN SCHULZ se vyjádřil v rozhovoru s kolegy, že připravují na obyvatelstvo celé Evropy vynikají tah. Je to pro občany ŠACH MAT, protože se ocitnou na konečné a totálně zotročeni. Gigantické dluhy, které nemohou platit žádné banky a ani vytunelované státy, bude .... celý článok čítajte TU 
  Teraz je na mieste moja otázka "Čo vy na to ???" 
Myslím, že po prečítaní takejto správy sa každý reálne uvažujúci človek vydesí, je naozaj možné že sú na svete takéto úvahy? Pravdepodobne áno, no stojí zato trochu o nich pouvažovať...
Napsala JUDr. Emília Kršíková:
Ako možno držať ľudí na uzde alebo Sulíkové (Miklošove a niektorých iných) snahy o zavedenie amerických modelov manipulovania s ľudmi.
Pozorne prečítaj a pošli to ďalej – aj s prílohami článkov z novín. Je dôležité, aby sa o tomto superpodvode a superožobračení na národe dozvedelo čo najviac ľudí.
Superhrubá mzda je len prvý krok Sulíkovho „scenára“. Ďalšími krokmi majú byť: – platenie odvodov samotnými zamestnancami (teda už nie cez mzdovú učtáreň zamestnávateľa. – zdobrovoľnenie platenia odvodov na sociálne a zdravotné poistenie, ktorého dôsledkom (a to je viac ako isté) bude:
> neplatenie odvodov väčšiny aktívneho obyvateľstva;
> následkom toho sa absolútne zrúti systém sociálneho poistenia, pretože do Sociálnej poisťovne nebude plynúť dostatok peňazí potrebných na každomesačné vyplácanie dôchodkov.
> Štát ale garantuje solventnosť Sociálnej poisťovne, takže by to mal dorovnať. Pri tak vysokom výpadku odvodov však štátna kasa by na to nemala – ak by dorovnala takýto vysoký deficit, zrútili by sa absolútne štátne financie, čo by viedlo k štátnemu bankrotu; preto má Sulík vymyslený ďalší krok:
> Zrušenie sociálneho poistenia ako štátom garantovaného systému sociálneho zabezpečenia. Keďže Ústava SR garantuje občanom sociálne zabezpečenie v chorobe a starobe, vymysleli Sulíkovci ďalší „geniálny“ krok: Namiesto dôchodku bude dostávať každý občan SR – bez ohľadu na výšku príjmov- tzv. „odvodový bonus“ , čo je v podstate štátna sociálna dávka v sume 113 eur! Spolu so zavedením odvodového bonusu však zruší všetky štátne sociálne dávky (napr. prídavky na deti, materské dávky, sirotské dôchodky, príspevky na bývanie, podporu v hmotnej núdzi, ) ale aj všetky druhy plnení , ktoré teraz vypláca sociálna poisťovňa (starobné, invalidné, sirotské a vdovské dôchodky, podporu v nezamestnanosti, úrazovú rentu a pod.). Ak sa utešujete, že vy už dostávate starobný dôchodok a vás sa to netýka, ste na omyle: ak nebude každý mesiac plynúť dostatok finančných prostriedkov do Sociálnej poisťovne (odvody), nebude z čoho dôchodky vyplácať 
  Stále to nie je všetko .... no znovu sa opýtam "Čo vy na to ???"
 Pani Kršíková pokračuje:
    
(Keď s týmito nápadmi prišiel Sulík v roku 2006 na MPSVR, kde som vtedy bola štátnou tajomníčkou, pýtala som sa ho, ako chce riešiť sociálne zabezpečenie ľudí, ktorí nemôžu pracovať (starí, invalidi, chorí, nezamestnaní, deti). arogantne odvetil, že to už nie je jeho problém, že si mali šetriť po celý život).
    Následne budú finanční žraloci (súkromné komerčné poisťovne) lákať ľudí, aby sa komerčne poistili- budú im spievať ľúbivé šlágre o švajčiarskych dôchodkoch a podobné nezmysly. V skutočnosti pôjde len o dobre premyslený obchod finančníkov založený na pyramídovej hre. No „blbý a dôverčivý“ národ im na to zaiste naletí.
   Celý článok si prečítate ak kliknete na odkaz hore ... no už len z týchto fragmentov behá človeku husia koža. Čo na tom že sú to len úvahy, už len to že sú, by mala v človeku rozsvietiť kontrolka "POZOR"... Naozaj dôchodkový sociálny systém ako ho poznáme my /tu v Európe/ nie je všade vo svete. A všetky úvahy a návrhy smerujú k tomu aby sa zmenil aj tu v Európe !!!  A teraz dám zásadnú otázku: "Sme na to pripravení ???"
  
 Môj názor je: "Nie, nie sme pripravení!"  
Ale je tu možnosť ako aspoň zmierniť tvrdé dopady reforiem, ktoré nás pravdepodobne čakajú. V žiadnom prípade to nebudú komerčné poiťovne so svojími zaručenými "výhodnými poistkami", podľa mňa asi najrozumnejšie je zabezpečiť sa vlastným reálnym majetkom. Dnes sa veľa hovorí o kryptomenách, medzi najznámejšie patrí aj známy "Bitcoin" /dnešný kurz je už vyše 8000 Usdol za 1 Btc/ Ale toto zatiaľ nie je pre všetkých, je to skôr pre odborníkov a zasvätených do problematiky. A okrem toho , obchodovať s Bitcoinmi je ako jazda na divokom koni, nikdy nevieš či ťa nezhodí ...
   Pre nás je zaujímavé niečo hmatateľné, niečo čo nestráca časom hodnotu. A papierové peniaze to teda nie sú. Koľko krát v histórii spadli peniaze až na samé dno. A my predsa nechceme aby naše úspory, keď ich budeme najviac potrebovať mali hodnotu blížiacu sa k nule /aj to sa môže stať v tejto turbulentnej dobe/. Pravdou je, že jedine zlato, ako mena už po tisícročia nestratilo na svojej hodnote /alebo kúpnej sile/. V starovekom Babylone ste si za uncu zlata kúpili asi 300 bochníkov chleba, dnes za uncu zlata dostanete asi 445 bochníkov .... naopak za 100 korún ste v roku 1989 kúpili 22 bochnikov, no v roku 2009 /ekvivalent 100 Kčs 3,31 €/ len 2,7 bochníkov chleba .... Niet čo riešiť. Šetriť si v zlate sa oplatí !!! Už i komerčné média to priznávajú , čítajte TU .... 

   Dávajte však pozor pri vyberaní si ponúk na investovanie do zlata. Bezpečný je nákup cez licencovanú banku, ktorá je pod dohľadom národných bánk, pretože to je dostupné širokej verejnosti, aj bez hlbokých znalostí z obchodovania s komoditami. Banka za vás zlato nakúpi /len v najvyššej kvalite/, banka ho uloží do trezoru, banka ho od vás odkúpi /v prípade, že ho chcete predať/, banka vám zlato pošle domov keď ho chcete mať fyzicky doma ... a to najhlavnejšie, jediným vlastníkom nakúpeného zlata ste vy !!!

   A kde máme tieto produkty ???

   KLIKNITE NA OBRÁZOK  
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.