7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Čo sa hovorí o zlate a investíciách do zlata ?

  • Pridané: 02.10.2017
ilustračný obrázok
     

Ve světě by se letos mohlo vytěžit rekordní množství zlata. Ale bude to naposledy. Tvrdí to Randall Oliphant, šéf marketingové organizace nejvýznamnějších těžařů zlata World Gold Council. Produkce zlata je podle něj nyní na vrcholu a začne postupně klesat. Proti tomu půjde rostoucí poptávka, zejména s ohledem na globální politická rizika a silné nákupy spotřebitelů v Indii a Číně, řekl. 

Článok si môžete prečítať celý ak kliknete na ilustračný text ...

ZLATO

Singapurský investor Jim Rogers, který vystoupil na výsluní v sedmdesátých letech, kdy spoluzaložil Fond Quantum s miliardářem Georgem Sorosem, uvedl, že k investování do zlata přistoupí kontrariánsky. Laicky řečeno tak, že se nebude řídit všeobecně zavedenými principy obchodování zejména na burzách. Prostě půjde proti proudu. Zlato zatím nemělo dostatečnou korekci, stále je na trhu zlata příliš mnoho, domnívá se šéf společnosti Rogers Holding. 

Toto sú natoľko veľavravné články po ktorých prečítaní si človek uvedomí, že musí niečo pre budúcnosť urobiť a je jedno či je starý, alebo mladý. Jednoducho "čas sa kráti" a možno o rok o dva bude neskoro, nie nie, nechcem vás nahovárať ani presviedčať, aby ste sa teraz horúčkovito pustili do nákupu zlata, to nie, chcem len ukázať možnosť aká tu je. Sporenie do zlata v rakúskej banke je jednou z ciest po ktorej sa môžete vydať. Nikto vám nebude nahovárať a vy to predsa viete, že takto rýchlo zbohatnete, nie ... ale toto je možná poistka pre neistú budúcnosť papierových peňazí. 

Vašu zvedavosť o čo vlastne ide uspokojím v nasledujúcich článkoch, no a pre tých netrpezlivejších je tu možnosť kontaktovať ma mailom "infosaneprofit@gmail.com", alebo telefonicky na +421 908322071 ...

P.S. Ak si niekto myslí, že zlato je len pre bohatých, veľmi sa mýli. Bankové produkty Partner Bank v Linci alebo Wiener Privat Bank vo Viedni sú dostupné pre všetkých a vieme vám nastaviť produkt podľa vašich možností ...

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.