7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Čo pripravujem ...

  • Pridané: 26.09.2017
ilustračné foto
     Pamätáte sa na ZOH v SOČI ? Ako  SANEPROFIT  bol stále aktuálny a návštevnosť bola aj 1000 návštevníkov za deň ? To všetko plánujem obnoviť, len z malým rozdielom, ja osobne už nie som priamo pri tom /aspoň čo sa týka kvalifikácie na olympiádu/ a preto informácie budú len sprostredkované, ale vynahradia to rôzne doplnky a tlačítka, pomocou ktorých sa prekliknete na internetové prenosy, on line výsledky a podobne a to bude, ako sa hovorí, pod jednou strechou. Plánujem tu podávať informácie aj z iných športov a na spestrenie počas prestávok rôzne zaujímavosti, také "z každého rožka, troška". No a samozrejme tu nájdete poradenstvo a sprostredkovanie pri investovaní a shop výrobkov firmy ZEPTER, ktorých nákup vám sprostredkujem za veľmi výhodné ceny /akciové, zľavové a podobne/ a všetko v najvyššej švajčiarskej kvalite. Určite ste si v menu všimli nové sekcie "ZEPTER FINANCE", "SHOP" a "BLOG". To sú práve tie sekcie v ktorých ponúkam vyššie zmienené služby ktoré SANEPROFIT teraz ponúka širokej verejnosti. 
    Moja stránka bude naďalej aktualizovaná na dennej báze, preto zo začiatku bude možno pôsobiť trochu chaoticky, ale postupne sa to dá do poriadku, pretože očakávam vaše pripomienky a komentáre, ktoré pomôžu zvýšiť kvalitu a už teraz sa na ne teším. Sľubujem, že všetky nechám zverejnené okrem tých, ktoré odporujú zákonom tejto republiky, alebo budú vulgárne a samozrejme na všetky sa budem snažiť odpovedať, či už priamo, alebo článkom na blogu. 
   Ostaňte verní saneprofitu, určite to nebudete ľutovať. Som presvedčený, že pridaním služieb, ktoré saneprofit ponúka sa zvýši návševnosť a to ma bude zaväzovať k vyššej kvalite informácií a služieb ...

Ďakujem za pozornosť!  Ján Čech administrátor a majiteľ webu SANEPROFIT  


 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.