10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Čo píšu noviny ...

  • Pridané: 23.03.2015
Aktivity, ktoré rozbehlo nové vedenie Slovenského zväzu sánkarov si všímajú aj miestne printové média. Článok , ktorý vyšiel v Tatranskom dvojtýždenníku si teraz môžete prečítať aj na saneprofite. Ak si chcete prečítať niečo z archívu TDT , kliknite na obrázok.

 

Pre lepšiu čitateľnosť klini na článok !!!

 


Napadol ma jeden vtip, tak len tak pre spestrenie :
"Ešte raz by som chcela ísť na dovolenku do Mexika" - povzdychne si Eržika
"A už si tam bola ?" - pýta sa priateľka
"Nie, ale raz už som chcela." - odpovedala Eržika
 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.