7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Blíži sa koniec roka, poďme bilancovať ...

  • Pridané: 18.12.2018
   Čo nám teda priniesol rok 2018 ? Samozrejme, že niekomu viac, niekomu menej, niekomu nič ... ale nemám v úmysle sumarizovať ekonomické ani politické udalosti, jednoducho len chcem prezentovať svoje subjektívne postrehy zo svojich zážitkov a udalostí v roku 2018 ...
   V prvom rade však musím svoj pocit z končiaceho roku vyjadriť sloganom
"ZMENA JE ŽIVOT"
Naozaj to platí, priatelia, nebojte sa urobiť v živote aj zásadnú zmenu. Pokiaľ sa vám zdá, že niečo nie je v poriadku, zmeňte to ...
Otočiť svoj život o stoosemdesiat stupňov sa mi zdalo nereálne, no ako ubiehali mesiace, menilo sa všetko. Najprv zamestnanie, vo svojich päťdesiatdeväť rokoch som začal podnikať, presťahoval sa z mesta na vidiek a totálne zmenil spôsob života na zdravší, zariadil si svoje vidiecke sídlo všetkými prístrojmi, ktoré dokážu zlepšiť kvalitu života.
Možno si teraz poviete, čo to tu tára ... čo nás do jeho života. Samozrejme, nechcem tu prezentovať seba a svoj život, chcem len uviesť príklad, že zmeniť zásadne svoj život, nemusí byť stresujúce, naopak, môže to byť práve inšpirujúce. Zbaviť sa niektorých stereotypov je pre mnohých ťažké, ale niekedy to je pre plnohodnotný život priam nutné.
Nuž ale poďme ďalej, teda zmenil som spôsob života na zdravší, a čuduj sa svete, zdravotný stav sa zlepšil o 100%. Zmenil som spôsob obživy a opadol zo mňa stres z budúcnosti, pretože som sa naučil, že žiadna budúcnosť nebude, pokiaľ v prítomnosti nebudem žiť, ale len prežívať. A nakoniec som totálne zmenil svoje finančné povedomie .
Samozrejme, že to nešlo ľahko, že existuje akýsi čarovný prútik ... nie nie, všetko prichádzalo postupne ako to prinášal život. Stačí sa len nebrániť zmenám.
Každý si sám strojcom svojho šťastia, ale je nutné pochopiť, že človek sa nemusí stále učiť len na svojich chybách, čo keď si raz  /možno aj viackrát/ dá poradiť a vyvaruje sa chýb? Myslíte, že je to zlé ? Vôbec nie, neviem presne kto, ale nejaký múdry človek povedal niečo také, ako : 
"Len hlupák sa neustále učí na vlastných chybách , múdry sa učí na chybách druhých"
Preto tvrdím, že vôbec nie je hamba ani nič ponižujúce prijať od niekoho radu ...

Ja som prijal radu od svojich kolegov s ktorými teraz spolupracujem a neľutujem to. Preto aj bez obáv pozerám na ďalší život a budúcnosť, bez obáv preto, lebo som začal teraz v prítomnosti žiť plnohodnotný život ...

Prajem Vám všetko najlepšie v nasledujúcom roku, aby sa Vám podarilo zmeniť čo zmeniť chcete ... 

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2019 Vám praje Ján Čech so svojou prvou spolupracovníčkou Alenkou ...
NAZDRAVIE  ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.