7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Ako skĺbiť životný štýl a financie?

  • Pridané: 28.10.2017
   Fakt, že kvalita niečo stojí je určite dostatočne známy. Či už je to kvalita potravín, vody, výživových doplnkov, alebo vzduchu. Problém je však v tom , že mnoho ľudí si navráva: "Ja si nemôžem dovoliť kvalitu", "Nemám na to" a podobné výhovorky. Možno stačí trochu popremýšľať, spočítať a hneď sú vyhliadky na kvalitnejší život lepšie.
   Dnes sa zamerajme na vodu. Prečo vodu? Pretože každý človek je zo 70% voda, značka H
2o . Teda voda je základný predpoklad života vôbec. Nebudem tu však opakovať rôzne poznatky o vode, pitnom režime a iných, určite vám známych skutočnostiach. Chcem hlavne zdôrazniť skutočnosť, že voda má pri svojej výnimočnosti /voda má vyše 200 anomálií/ aj jedinečnú vlastnosť, Voda má pamäť !!!  Prečo to tu spomínam? Možno ste čítali môj blog "Nespěchejte da rakve" a viete, že chlórovaná voda spôsobuje /pravdepodobne/ zúžovanie ciev v tele človeka. /Píšem "pravdepodobne" preto, pretože vo svete nieje záujem potvrdiť, alebo vyvrátiť túto skutočnosť/  Mnoho ľudí, aj naslovovzatých odborníkov, medzi nimi aj ja /panebože nie ako odborník, ale ako človek/ si však myslí, že je to pravda. A keď si k tomu pridáme ďalší fakt, že vekom sa červené krvinky nebezpečne zhlukujú a niekedy dokážu vytvoriť tzv. krvnú zrazeninu, potom je , ako hovoria /moji/ bratia češi : "Zaděláno na problém". Ako z toho von?  Teraz to poviem totálne laicky a amatérsky, ale je to asi tak ... Voda má pamäť a pamätá si, že to bola ona, ktorá vaše cievy zaniesla , preto keď budeme dodávať telu úplne čistú vodu naviaže tieto nečistoty na seba a vyplaví ich z tela von !!! Uff ... asi tak.
   Čo sa týka krvných zrazenín , na to máme Bioptron, ale o tom nabudúce, dnes sa venujeme vode a ako skĺbiť zdravý životný štýl a financie. Určite každý, komu záleží na zdraví sa snaží piť čistú vodu. V plastových fľašiach je relatívne čistá, ale dnes už vieme, že plast nie je najlepšie riešenie . Do vody sa vraj uvoľňujú nejaké chemikálie, čo nikto nechce riskovať. Naviac, nie sú zadarmo. 
   Moje riešenie, kúpte si čističku vody ... už počujem niekoho hovoriť: "Ale tú čo ponúkaš je príšerne drahá". Áno za kvalitu sa platí a AqueenaPro je najvyššia kvalita, no poďme skĺbiť zdravie a financie.
   Rátajme spolu. Prvotná investícia do čistej vody /čističky/ zhruba 1100€. Vyčistenie ciev trvá približne 5 rokov, tak počítajme s obdobím 5 rokov. Ak štvorčlenná rodina dodržiava pitný režim a pije čistú vodu v plaste dá mesačne za vodu minimálne 60€ /ročne 720/, čiže čistička vody je splatená maximálne za 1,5 roka. Potom je to už len čistý zisk a pripočítajme k tomu znížené náklady na lieky /keď sa niekto lieči na vysoký tlak , tak vie koľko dá za lieky za mesiac/ povedzme že prvý rok nič a potom postupne sa budú náklady znižovať. Som presvedčený, že piaty rok to môže byť aj 300€. 
   Teraz však poďme k tomu "skĺbeniu" ... Čo urobíte s ušetrenými peniazmi? Miniete ich na bežné veci? Chyba!!! Ušetrené peniaze investujte do sporiaceho účtu v zlate !!! Pri cieľovej sume 10 000€ máte už skoro polovicu za 5 rokov nasporené a to len z ušetrených peňazí ... Poďme sumarizovať.
   Počiatočná investícia - 1100 čistička, 500 zriaďovací poplatok /ktorý sa vám vráti v rámci bonusov/ sporiaci účet
   Zisk - /zdravie v peniazoch neprerátavame, takže len peniaze/ za 5 rokov minimálne 4200€ na sporiacom účte v zlate /z ušetrených peňazí + bonus od banky/, ktoré už môže mať celkom inú hodnotu /vyššiu/ ...
   Super, však .... telefónujte mi, dohodneme stretnutie a všetko vám ukážem a vysvetlím. Ak sa vám to bude páčiť, podpíšeme zmluvu a je "vymalováno" ... máte poistku ako lusk ... ZLATÚ !!!

    Kontakt:  Ján Čech   +421 908322071     infosaneprofit@gmail.com

 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.