7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Áááá toto ste vedeli ???

  • Pridané: 04.12.2017
   Strašiak pre mužov i ženy, dnes už možno aj bez rozdielu veku. INKFART ... MOZGOVÁ PRÍHODA, najčastejšia príčina úmrtia na Slovensku a nielen tu, je to samozrejme celosvetový problém. Je možná prevencia proti tomuto zabijákovi ? Samozrejme, no my hľadáme aj niečo naviac, ako len dodržiavať správnu životosprávu. Pretože /priložme si ruku na srdce/ mnohým sa zdravá životospráva nedarí, alebo nechce dodržiavať a mnohokrát to ani nejde. 
   Ja viem, toto je výhovorka, ale /nebudem klamať/ aj ja ju rád využívam, aspoň sám pred sebou ... No výhovorka sem, výhovorka tam, nekultúrne sa vystraším, keď sa dozviem, že zas niektorý z mojich rovesníkov to má "za sebou". Vtedy si človek uvedomí , že sa to týka všetkých, bez výnimky.
   Čo teda robiť ? Priatelia, už dlhšie na tejto stránke propagujem jeden výnimočný prístroj /tušíte správne ak si myslíte, že je to/ BIOPTRON. Nebudem tu popisovať jeho vlastnosti a účinky, natočil som video z prezentácie tohoto unikátu /technológia je patentovaná/ od kolegov a od uznávaného lekára Dr.McNavaru, kde podrobne vysvetľujú aké jedinečné účinky má polarizované svetlo.
   Nájdite si desať minút času a pozrite si toto video, možno budete mať o čom premýšľať, ale nepremýšľajte dlho, pretože momentálne ponúkame Bioptron v AKCII ... 
 
 

A ešte malá poznámka na záver, čo myslíte, kto potrebuje denne aplikovať terapiu svetlom bioptron?
"Ten, kto má v rodine skúsenosti s infarktom, mŕtvicou, vysokým krvným tlakom, cukrovkou, má nedostatok pohybu a má prebytočný brušný tuk !!!"

NEZABUDNITE, STAČÍ POSLAŤ SMS NA 0908 322 071 V TVARE "BIOPTRON" A JA SA VÁM OZVEM S PONUKOU !!!
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.