7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

A ideme ďalej ...

  • Pridané: 27.10.2017
Hovorí sa : "Zmena je život !" a veru je to naozaj tak.
Priatelia, naozaj niekedy príde situácia, že pre človeka "zmena" znamená život. Viem o čom hovorím, aj u mňa dozrel čas na zmenu. Skoro dva roky som nevedel nájsť inšpiráciu pre tento web, pretože problémy ktoré vyvolávali moje články a reportáže ma natoľko znechucovali, že som skoro zanevrel na publikačnú činnosť.
Nedávajte mi otázku, že aké problémy. Jednoducho boli a nič sa na tom nedá zmeniť. Dospelo až tak ďaleko, že jeden čas bol saneprofit.sk vypnutý na serveri. To však boli len finančné záležitosti, väčší problém bol, že moja publikačná činnosť vyvolávala v niektorých ľuďoch nevôľu až natoľko, že ma obviňovali z konfliktu záujmov. Nuž ale nič netrvá večne a môj "konflikt" sa vyriešil úplne jednoducho. Zo zdravotných dôvodov som opustil zamestnanie a je po konflikte....
Všetko sa vyriešilo, ale ... po takomto zážitku zostane v človeku "zlý pocit" a preto bude chvíľu trvať kým sa vytratí.

Preto saneprofit.sk bude pokračovať trochu v inom duchu. Nosnou témou bude nateraz "Zdravý životný štýl" a všetko čo k tomu patrí. Určite ste si už všimli, že propagujem výrobky firmy ZEPTER a začínam budovať sekciu finančného poradenstva. To je prvá lastovička, pretože saneprofit.sk bude ponúkať len výrobky úplne najvyššiej kvality a firma ZEPTER ponúka produkty len ktoré sú špička vo svojej triede. Finančné poradenstvo, len kto má peniaze si môže dovoliť výrobky najvyššiej kvality a preto chcem pomáhať zvýšiť finančnú gramotnosť ľudí na Slovensku. A napokon budem ponúkať "výživové doplky", ale len tej najvyššiej "triedy", teda na prírodnej báze, žiadna chémia.
A najväčšia novinka na záver. Už budúci rok začne fungovať firma
SANEPROFIT s.r.o !!!
A tento web sa stane oficiálnou stránkou firmy.
Samozrejme, že saneprofit.sk bude aj naďalej podávať informácie o športe , aj sánkovaní ... ale zameranie bude viac na monitoring športu, bez komentárov, alebo ... ešte uvidím ... možno sa ten "zlý pocit" stratí ...

 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.