7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

6.kolo Svetového pohára Koenigssee 2014

  • Pridané: 01.01.2014
 
Zrekonštruovaná, nádherná sánkarská dráha v podhorskom nemeckom mestečku Koenigssee, je v týchto dňoch dejiskom 6.kola Svetového pohára sánkarov. Samozrejme, že sú tam i slovenskí /i českí/ reprezentanti, ktorí tu strávili Silvestra a oslávili Nový rok. Slovenská výprava je kompletná, postavená zo športovcov, ktorí sa prebojovali na ZOH Soči 2014, teda Jozef Ninis, Viera Gbúrová, Solčanský - Stuchlák a Zemaník - Petrulák, a trénera Ľubomíra Micka. V súpiske chýba dvojka Harniš - Regec /ktorí síce v kvalifikácii obsadili postupové miesto, no nezmestili sa do maximálneho počtu z jednej krajiny/ a to z finančných dôvodov. / pravdepodobne sa zúčastnia až 8.kola SP v Altenbergu a ME v Sigulde/.
 
Program 6.kola SP

1. január (streda) - 09:00 - tréning

2. január (štvrtok) - 09:00 - tréning

3. január (piatok) - 09:30 - Pohár národov
                           - 14:30 - tréning pre vybranú skupinu

4. január (sobota) - 15:20 - hlavné preteky ženy - prvé kolo

                            - 16:35 - hlavné preteky ženy - druhé kolo

                            - 17:50 - hlavné preteky dvojice - prvé kolo

                            - 18:55 - hlavné preteky dvojice - druhé kolo

5. január (nedeľa) - 09:55 - hlavné preteky muži - prvé kolo

                             - 11:25 - hlavné preteky muži - druhé kolo

                             - 13:20 - preteky družstiev (tímové štafety)

Všetky finálové jazdy vysiela live TV Eurosport1 alebo 2 okrem finále žien. / link na prípadné live prenos na internete Vám dodám, alebo skúste  na saneprofit.sk - menu - živé vysielanie/.
No a aby ste si vedeli trochu predstaviť dráhu v Koenigssee, pripravil som krátky zostrih z tejto dráhy, skrátka, videli čo slovenských sánkarov v najbližších dňoch čaká.

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.