7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

5.Svetový pohár juniorov Koenigssee 2014

 • Pridané: 20.01.2014
 

Slovenské reprezentačné družstvo sánkarov na 5.Svetovom pohári juniorov KOENIGSSEE 2014  

Nedávno som vám sľúbil, že prinesiem reportáž z účinkovania juniorského družstva sánkarov na 5. SPJ Koenigssee 2014. Keďže ja nie som s nimi, predávam vám informácie, ktoré mi e-mailom posielajú tréneri.


Správy som dostal telefonicky, musím to spracovať , takže zajtra...
Jedna správa je však istá "spokojnosť trénerov je /podľa slov Waltra/ 50na 50...

Nakoniec som správu dostal a tak vám ju predkladám v plnom znení

Ahoj Janči,Aj keď trochu neskoro, ale predsa. Sme už v Oberhofe, ale vrátim sa kdnešným družstvám. Slovensko malo štartové číslo 2 a na štart sa ako prváza Slovákov posadila Katka Šimoňaková, následne Ľubo Kordek a dvojkaJakub Šimoňak – Patrik Tomaško. Žiaľ, Katke jazda nevyšla, výjazd zkaruselu , nešťastný labyrint a v zákrute č.12 spadla a bol koniecnašich nádejí. Katka síce nasadla naspäť na sane, ale chýbalo jej asinecelých 5 metrov, aby preťala cieľovú fotobunku a dala šancu aj svojímtímovým  kolegom. Žiaľ, aj o tom sú družstvá.Od zajtra začíname od začiatku , čaká nás finále svetového pohára. Oberhofnás po nádhernom Konigssee privítal hustou hmlou a nepríjemným, sychravýmpočasím, čiže úplne normálne. Držte palce, aby sa našim mladým darilo.

 Formulár
  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.