AKÉ MÁME PRODUKTY
AKO SA DÁ ZAROBIŤ
REGISTRÁCIA TU
10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

TOPlist">


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka

5 sekúnd ...

  • Pridané: 31.01.2018

   5 sekúnd ...

   Samozrejme, že tento obrázok som myslel ako žart, dúfam, že sa príslušníčky krajšieho a nežnejšieho pohlavia neurazili .... no to o čom chcem písať sa týka všetkých, bez rozdielu veku, alebo pohlavia ...
   5 sekúnd ... dlhá, alebo krátka doba. Pozrime sa čo o tom hovoria úspešní ľudia.


 Čo je "Pravidlo 5-tich sekúnd" a ako vás v živote urobí nezastaviteľnými
   Jednoduchou definíciou "Pravidla 5-tich sekúnd" je dostať vás z vašej hlavy a prinútiť ísť do akcie tým, že začnete odpočítavať 5-4-3-2-1, a potom okamžite vykonáte aktivitu smerom k vášmu cieľu alebo nápadu, nad ktorým premýšľate.
   Je to pravidlo, ktoré vás núti urobiť 5-sekundové rozhodnutia. 5 sekúnd neumožňuje vášmu mozgu zapojiť sa do rozhodovania - všetky vaše rozhodnutia pochádzajú z vášho srdca v kombinácii s vašim inštinktom. Ak budete čakať dlhšie ako 5 sekúnd, začnete sa od tohto rozhodnutia odhovárať a žiadne neurobíte.
   Pravidlo 5-tich sekúnd je namiesto prílišneho premýšľania a dovolenia strachu ovládnuť vás, o okamžitej akcii. Je to 5 sekúnd, počas ktorých máte príležitosť byť odvážnymi. Je to okno odvahy, ku ktorému máte zdarma prístup. Po 5-tich sekundách sú vaše dni spočítané a váš mozok vás bude sabotovať.

   
Spáľte mosty - zničí to váš plán B

   Príbeh je jednoduchý. Bola jedna armáda, ktorá sa pokúšala dobyť a obsadiť ostrov, no nedarilo sa im to. Veliteľ im povedal, aby išli na ostrov a spálili za sebou lode. Jediným spôsobom , ako prežiť, bolo prevziať kontrolu nad ostrovom, pretože už nemohli ustúpiť späť na svoje lode a odplávať domov. Zlyhanie nebolo možnosťou. Nebol plán B.
   Kombinácia "Pravidla 5-tich sekúnd" a taktiky "Spálenia mostov" vás nielen prinúti robiť rozhodnutia a zabráni strachu, prokrastinácii a prílišnému premýšľaniu ovládnuť vás - taktiež spálite svoj plán B a vytvoríte pákový efekt.

   Pákový efekt vás udrží zodpovednými voči týmto 5-sekundovým rozhodnutiam a zabráni vám z nich vycúvať. Keď nie je žiadna cesta von, nájdete spôsob, ako prejsť tmou a na konci tunela, ktorý je váš cieľ, jasne zažiarite.
   Teraz máte ten správny nástroj, aby ste zmenili svoj život.

Zdroj: www.stavamesauspesnymi.sk


Priatelia ...  rozpoviem vám môj príbeh, bez toho aby som poznal stratégiu úspechu /popísanú hore/ všetky moje rozhodnutia v minulom roku , akosi pripomínali túto stratégiu. Z osobných dôvodov /ktoré nemajú s týmto problémom súvis/ som odišiel zo zamestnania, kde som pôsobil 37 rokov. Bez plánu B, nevedel som čo budem robiť ďalej. Rozhodnutie bolo z kategórie 5-sekundového. Keď prišla ponuka na spoluprácu s mojou terajšou firmou, nastúpilo znovu 5-sekundové rozhodnutie a aby som bol dôsledný "zahodil" som všetky plány B, ktoré som mal rozbehnuté. Bez toho , aby som poznal túto stratégiu, som sa odsúdil na úspech.
 
    Je na vás či mi veríte, ale najlepšia metóda je vyskúšať si to na sebe. Nie, vôbec nemyslím na to aby ste opustili vaše zamestnanie, myslím to obrazne. Ak sa napríklad na základe tohto článku rozhodnete vyskúšať túto stratégiu úspechu, potom pre vás nebude problém urobiť nasledovné kroky.
   Odpovedzte na otázku dole - ÁNO  , alebo  NIE .
   Ak je vaša odpoveď  ÁNO - rozhodnite sa do 5-tich sekúnd či urobíte požadované kroky /odkladať rozhodnutie je vlastne rozhodnúť sa , že tie kroky neurobím/
  Ak je vaša odpoveď  NIE - rešpektujem vašu voľbu !

Tak a tu je sľúbená otázka :

 
Chcete prežiť plnohodnotný zdravý život finančne zabezpečený?

ÁNO               NIE   
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.